Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2014-2015

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Furkan da gerçi mal, GS'ye geldiğinde neyse öyle çakılı kaldı. Potansiyelini heba etti kaç yıldır. Çok daha iyi bir şekilde NBA gidebilirdi. Üstüne hiçbir şey koyamadı.

Bakalım, tam sınır yaşında NBA'e kapak atıyor, orada biçimlenirse oyunu milli takım için kazanılabilir. İkinci beşten adımını atamaz dışarı da işte en kötü 2-3 yıl takılıp geri gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen yapma bari, gayet kütük bir adamdı. Potadan iki adım geriye gitsin önü boş değilse resmen %90 oranında efektifliğini kaybediyordu. Savunma desen zaten dirençli bir oyuncu değildi, atletliğiyle blokluyordu milleti falan ama o kadar. Fiziği sayesinde mental olarak gelişebilseydi belki rotasyon oyuncusu olarak NBA de bile iş görürdü ama sürekli geriye gitti.

Semih hiçbir zaman fark yaratan bir adam olmadı. Değişik bir oyuncu tipiydi ama daha fazlası değildi. Normalde onun verdiği katkıyı öyle ya da böyle sağlayan en az 100 tane oyuncu vardır hem NBA hem Avrupa hatta NCAA de falan ...

Ben susayım, kesit anlatsın zaten

http://www.youtube.com/watch?v=2Z_WqbddDh4

Adamın kariyerindeki en başarılı olduğu şey de şu oldu zaten;

http://www.youtube.com/watch?v=oFd8jkfvDnY
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilmiyorum abi çok değil 20 iqsu ve hırsı olsa bence 2-3 sene nbade kalıp canavar olurdu. potansiyeli her zaman 100 üzerinden 90 olan bi adamdı bence.

gerçi adamın hayali zaten basketbolu bırakınca babasının araba tamircisniin başına geçip parayı rahat rahat yemek olunca yapacak bi şey yok. kazanacağımı kazandım diyodu zaten daha oynamaya başladığı 2. sene.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
moriarty said:

valla bilmiyorum abi çok değil 20 iqsu ve hırsı olsa bence 2-3 sene nbade kalıp canavar olurdu. potansiyeli her zaman 100 üzerinden 90 olan bi adamdı bence.

gerçi adamın hayali zaten basketbolu bırakınca babasının araba tamircisniin başına geçip parayı rahat rahat yemek olunca yapacak bi şey yok. kazanacağımı kazandım diyodu zaten daha oynamaya başladığı 2. sene.

aslında darkrider'ın paylaştığı videoda tam tersi umut vaad eden bir oyuncunun videosunu izledim. fakat moriarty'nin de dediği gibi adamın hayalleri küçük. tesadüf işte, abisi kardeşimin 7 sene birlikte ortaokul-lise okuduğu arkadaşı. o da hep aynı şeyden şikayetçi olurdu ama kazık kadar adama artık abi nasihati falan ne yapsın?
Sosyal ağlarda paylaş

Davis ile Ömer rakip falan olamaz, zaten Davis dört no'ya kaydırıldı orası ayrı konu da çap farkı bile inanılmaz büyük.

Ömer'i fazla abartıyoruz bir de, baş altı C'ler arasında ligin en iyilerinden biri olabilir ama NBA de böylesine C yokluğu çekilmeseydi şu kadar yükselemezdi bile

28 yaşında halen Pick n Roll nedir diye dolaşan bir C olmamalı NBA de, oyunun atletizme evrildiği dönemde bu kadar hantal ve ağır bir oyuncu da olmamalı... Atletizm iğnesi yok tabii ki bir anda uçsun, soksun, havada asılı kalsın falan ama özellikle hücumda top Ömer'e düşünce sanki maçı slow motion'a almış gibi de olmayalım artık. Pratik hareket etme yeteneği yok adamda

Ama işte mental olarak defansta harika çapa görevi görüyor. Bu tip adamlar koş koş takımlarda çok işe yarıyor falan diye tutuluyor da yok yani olmaz.

Ömer'in en büyük şanssızlığı kendisi, adam değişime karşı koyuyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi çok kral rebound topluyor Ömer, ligdeki ilk 10'a falan girer kesinlikle bir önemli avantajı da o

Aldığı 15 milyonun yarısını zaten buradan topluyor direkt, özellikle savunma ribaundlarında gereksiz efor sarf etmeden rakip oyuncuyla topun arasına vücudunu falan mükemmel sokup topu alıyor. Çoğu süper star bile yapamıyor benzerlerini halen, çaylaklığını Chicago da geçirdiğinden bayağı sağlamlaştırdı bu özelliğini de o şansta var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...