Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2014-2015

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ha o zaman kurtarma olabilir.

ben geçen yıl 2 ay kullandım league pass, 1 dakika falan geriden gelmeye başlayınca ve HD linklerde bulunur olunca iptal etmiştim. Direkt sistem içinde sub'ı iptal et diye bölüm vardı ve oradan yapmıştım. Sorunsuzca siteden tek tık ile yapmıştım.

Ama geçen yıl böyle tuzaklarda yoktu. Sene başındaki 10 günlük beleşte bile süren bitince otomatik olarak bitiyordu, uzatmıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

niye heyecan yaptınız ki, yarına kadar iptal edebiliyoruz.

If you do not cancel your subscription prior to the conclusion of the Free Trial period (ending November 4, 2014 at 11:59 PM ET
), the payment method you provided will be billed on November 5, 2014 for the subscription (YTL349.99) you selected when you signed up for the Free Trial. You may cancel at any time via My Account.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

yok abi,gecen senede aynı sekılde geleneksel trial senlıgınde acmıstım.Bu sefer secenek yok hıcbıryerde,twitterda orkun çolakoglu falanda yazmıs,bu sene herkes muzdarip.

2 gün önce mail attım bana geri dönüş yapmadılar hala. İlla bankayı arıcaz sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

sorun iptalde gecıkme değilki,adamlar iptal secenegını bazılarına açıp bazılarına kapalı hale getırmısler.maille basvuruları enaz 24 saat once yapmazsanız kabul etmıyorlar.my account kısmında iptal secenegı yok.
Garantiyi arayıp nba e ödemeyi durdurdum.

abi alırken 4 tane seçenek vardı. 2si premium (1i tüm sezon 1i aylık ödemeli olan) diğer 2side premium + trial (yine 1i tüm sezon 1i aylık ödemeli olan).

sen muhtemen çok incelemeden üstte yer alanı seçtin yani 4ünden önce cancel edilemeyeni seçtiğin için oldu böyle. benim seçtiğimde gayet net cancel yeri vardı ama alırkende yazıyodu bu seçenekte 4ünden önce (yani trial periodundan önce) iptal ederseniz bir şey çekilmeyecek kartınızdan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

miyaw33 said:

yok abi,gecen senede aynı sekılde geleneksel trial senlıgınde acmıstım.Bu sefer secenek yok hıcbıryerde,twitterda orkun çolakoglu falanda yazmıs,bu sene herkes muzdarip.

2 gün önce mail attım bana geri dönüş yapmadılar hala. İlla bankayı arıcaz sanırım.

It seems you purchased the subscription inadvertently instead of signing up for the League Pass free preview.

Your League Pass subscription has been canceled and a refund initiated. Please allow 3-7 business days for bank processing of the refund for your League Pass purchase.

Please let us know if you have any additional questions.

diye cevap gelmiş 4 gün sonra da, ben çoktan bankadan iptal ettirmiştim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
İyidir. Semih çünkü hep çok kötü basketbolcuydu. Kolları uzun ve adam yok diye biz de abartıldı. Belki işleriz diye de NBA de şans tanındı o dönem ki Türk rüzgarında ama baktılar olmayacak paketlediler.

Herif Shaq, Rasheed, Garnett ile oynayıp oyununu bir gram geliştiremediği gibi eskisinden daha kötü dönmüştü bir de asdfsda

Kütüğü koysan bu üçlünün arasında baş altı adam olur. Keşke Ömer o takımda olsaydı...

Edit: Şimdi baktım o takımda Jermaine O'neil da varmış. Lel semih
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...