Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2014-2015

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

İlk haberle başlayalım o zaman yeni konuya

David Blatt > Cleveland

Head coach olacak. Muazzam hamle, NBA de sonunda gerçekten kaliteli bir koç daha göreceğiz.

moriarty said:

adam boşuna obradoviç değil abi. blatt ve obra nbaye gitse orada izlesek biraz süper olacak. carlisle ile yönetirler ortalığı. bıktım nbain sikik koçlarından. aynı boktan adamlar 20 milyon dolarlık kontrat alıp duruyo ertesi sene kovuluyo. avrupa ne zaman aklına gelecek acaba gmlerin.

yazmıştım bi ay önce. nihayet. uçurur clevelandı. keşke embiid sakatlanmasaydı clevelandın alacağı garanti olsaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

3 takımla head coach olmak için görüşüyormuş zaten, tahminen o da NBA'e giriş yapacak.

Bu arada LeBron tahminen daha düşük maaş ile yeni sözleşme imzalayacak. Yani beklentiler, söylentiler o yöndeymiş. Ama işte birkaç sağlam FA hamlesi bekleyecek önce ondan sonra ona göre kontrat alacak vs. deniyor.

Miami'den kolay kolay ayrılmaz o bebe
Sosyal ağlarda paylaş

ömer -> pelicans (draft hakkı karşılığında)

houston ömer'i 2 sene 5m $'la oynattıktan sonra 15 m$ olduğu sene direk cap space için yolladı ve böylece lebron / melo / love üçlüsünden biri için yer açtı kadrosunda. en büyük ihtimal melo'nun houston'a katılmasıyla oluşucak harden howard melo parsons 4lüsüyle inanılmaz bir takım oluyor.

[hr]

Tyson Chandler + Raymond Felton -> Dallas

Samuel Dalembert + Jose Calderon + Shane Larkin + Wayne Ellington + 34th draft pick + 51th draft pick -> NYK
Sosyal ağlarda paylaş

pelicans çok keyifli oldu.

pg jrue holiday
sg eric gordon
sf tyreke evans
pf anthony davis
c ömer aşık

+ r.anderson

+ cap spaceten sadece 8.5 yiyecekmiş ömer.

Zach Lowe @ZachLowe_NBA
Follow
Pick to HOU has Lowry-style reverse protections, per source. NOP keeps if in top 2/3 of lottery, and if it's 20-plus. In b/w, goes to HOU
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl sırıtan Davis - Ömer ikilisi oldu.

Davis'i dörtte kullanmak biraz risk olacak. İki güçlü uzunlu sistemler pek tutmuyor birkaç yıldır. Hani Davis anomali olduğundan ve şutunu da daha sivrilttiğinden biraz daha iyi olur önceki örneklere göre de ben Davis - Anderson 5-4, Ömer Davis'i benchten destekler tarzı bir şeye dönülürse şaşmayacağım.

Diğer yandan Ömer gibi bir çapanın varlığı deli baş hücuma ön ayak olabilir. Ömer + savunmada Davis ile pota altından geçit vermeyebilirler.

Kısa rotasyonu halen çok sıkıntı ama, Holiday den değilde diğerleri cidden sıkıntı

Çok iyi yolda gidiyor ama Pelicans, yeni sempati takımımızı bulacağız gibi duruyor asdf
Sosyal ağlarda paylaş

o yüzden önce adamları aldırıp, ona göre kontrat imzalayacaklar asdfsda

edit: Geçen okudum, ne kadar olur bilmem de LeBron'un gelecek adam/adamlara göre 10 milyona dolara kadar kontratını geriletebileceği vs. söyleniyor. Yani öyle düşünüyormuş. Wade ve Bosh'ta benzer bir şey yapsa şu ayarda 1 adam daha net alınır yani
Sosyal ağlarda paylaş

cj miles yılda 4.5 falan gayet olabilitesi var. pacers'ın dış şuta da ihtiyacı var. hem o konuda gayet iyi hem de yetenekli adam.
3.75 falan verselerdi yıllık gayet de mantıklı olurdu, çok az fazla ödemişler. abartmamak gerek.

gordon hayward hakkındaki haberler de yalan. max falan teklif etmeyeckelermiş. etmesinler zaten. ama yine de büük bir para verecekler sanırım. ha ben çok beğenirim hayward'ı ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

Love California'a geri dönmeyeceğim, yeter demiş.

Çok yüksek ihtimal Boston'a gitmesi bekleniyor. İkna edilmiş vs. deniyordu en sonda ne olur bilinmez.

Boston forması bile tam ona göre yalnız, çok iş yapar orada kariyeri zirve görür. İnş olur reyiz için Boston'lu da oluruz asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...