Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Üretimi BOSCH Ürünlerinin genel kalitesizliği

Civcivhead

Öne çıkan mesajlar

boş ve zaymınsın tr üretimleri net dandik.
cihazın muhakkak bi yerinde fabrikasyon etiket oluyor, orada yazar made in germany diye.
ancak made in germany olanlar genellikle daha üst modelleri oluyor, yani her ürünün hem tr hem alman üretimi var diye bi durum söz konusu değil.
tr ürünlerinin dandik olma sebebi üretim yetersizliğinden değil bu arada. rekabet ve fiyatlandırma politikası gereği. artık kaliteyi o kadar düşürüyorlar ki algı bozulmasın diye alt tier bir marka basmak zorunda kalıyorlar. ancak aslında kullanılan parçalar hep aynı, yani en dandiği.
bu dertlerden kurtulmanın yolu ise: miele.
Sosyal ağlarda paylaş

Samsung bu ev aletleriyle hatta direkt olarak PC'ydi ottu boktu birkaç sene önce büyük giriş yaptığında feci kaliteli malları vardı.

O dönem buzdolabı, çamaşır makinesi vs. alan arkadaşlar hatta laptopu halen kullanan arkadaşlar var. Taş gibiler TAŞ

ama işte sonradan inanılmaz bozdular. Klasik giriş güzelliğiymiş meğerse ...
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

bi iki ay once is gorusmesinde sormustum "cerkezkoy le alakamiz yok." demislerdi. ama yanlis anlamis olabilirim.

Sen Siemens'in başka bir business unit'ine başvurup nası olsa aynı marka diye onu da sormuş olabilirsin. Sallıyorum elektrik ekipmanları üreten ekibin BSH ile alakamız yok demesi mantıklı tek ihtimal bu gibi geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...