Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en anlamsız mutluluğu

Tori

Öne çıkan mesajlar

Red said:

orta 1 de efsane bir hatun vardı. vay anasını diyerek bakardık üst dönemdeydi.

yıllar sonra facebuk'da gördüm. bildiğin patates olmuş. öyle böyle değil yani AYI OLMUŞ AYI. sevinmiştim skldfs

Ortaokulda lisede okulun ponpon kızlar lideri statüsünde olan karıların hemen hepsi şişiyor ilerleyen dönemde ve çoğunun resmini zor buluyorsun, koymuyorlar yani o halden eser kalmadığı için. Aksine sessiz takılan, incecik veya tahta falan dediğimiz kızlar ise yaş aldıkça taşlaşıyor. Bu bizim güzellik algımızla da alakalı aslında, o yaşlarda seksilik= meme göt sanıyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Red said:

yıllar sonra facebuk'da gördüm. bildiğin patates olmuş. öyle böyle değil yani AYI OLMUŞ AYI. sevinmiştim skldfs

Ortaokulda lisede okulun ponpon kızlar lideri statüsünde olan karıların hemen hepsi şişiyor ilerleyen dönemde ve çoğunun resmini zor buluyorsun, koymuyorlar yani o halden eser kalmadığı için. Aksine sessiz takılan, incecik veya tahta falan dediğimiz kızlar ise yaş aldıkça taşlaşıyor. Bu bizim güzellik algımızla da alakalı aslında, o yaşlarda seksilik= meme göt sanıyor insan.

memenin gotun yasi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

lisede bi hatun vardı. geberirdim erirdim böyle. geçenlerde narperada gördüm. diceydi. akıl almaz olmuş. beynim eridi. penisim boğazıma kaçıp ağzımdan geri çıktı.

bana niye olmuyo hiç öyle şeyler ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...