Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Yeni gelen spell immunity sistemi zaten olması gereken şeydi, sadece bayağı düzenleme gerekiyor şuan hepsi bu. Eski sistem oyun hakkında derin bilgiye sahip olmayan veya casual takılanlar için çok zor oluyordu. Şuan her şey gayet açık ve net. Tekrar belirteyim, bayağı bir düzenlemeye ihtiyaç var yine de.

Bounty sistemi an itibariyle über broken. Mirana oynuyordum, birkaç tane kill aldım, farmladım falan. Ulan bi baktım 5k gold var, ne oldu demeye kalmadan changelog aklıma geldi.

Phantom Lancer ölmüş, bitmiş. Allah aşkına o 3. skill ne kadar saçma bir pasiftir. Gap closer koyacak başka hero bulamadın mı volvo?

Bloodseeker da güya dengelenmiş. SF'ye Q ver, gitsin R'ye basıp team kill alsın. Genius.

Oyunun normale dönmesi için min. 2 veya 3 patch daha lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

dotayı receipt ezberlediğimiz ve hangi vendordaydı bu dediğimiz zamanlarda oynuyordum. Dota 2 ye döneli de kısa zaman oldu. Baya keyif alıyorum ben oynarken yeni patchi yüklerken de geriye dönük yazılanları okudum. Bu patchte ufak tefek iyileştirmelerle rayına oturacaktır. Şimdi girip bi test edicem bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

bu xp ve gold getiren değişiklik bence iyi, eğer aşırıysa bir düzeltme gelir ama mantık olarak doğru. 6.81'de 10. dakikada 2k xp önde olan takımın kazanma oranı %67'miş, 2k xp, yani kişi başı 400 xp hiç bir şey değil aslında ama 10. dakikaya geldiğinde oyunun kaderini tayin ediyor büyük oranda.

Bu durumda bende oyunun başında tamam bitti boşa oynuyoruz hissi uyandırıyordu. Xp farkı 3 bin olunca oran %77 civarında, oradan sonra artık karşı takım yanlış item yapsın, gereksiz ölsün, ne biliyim pushlamasın da farm zamanı bıraksın diye bekliyordun. 30-40 dakika süren bir oyunun ilk 10 dakikasını önde götüren kalan zamanda abuk subuk oynasa bile büyük oranda kazanıyordu.
15-20 dakikada oyunu bitirebilen push stratejisi yapıldıysa eyvallah, onu bunun dışında tutuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...