Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark'ın figür, kart, ıvır zıvır dükkanı

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

ben de bir iş kurayım diyorum ya. ama götüm yemiyor. fikrim de yok zaten. fikir var da tutması kolay değil. fizibilitelerden çakıyor hep.

bu aralar kurma, cidden sıkıntı olur. yani üretime dayalı bir şey düşünüyorsan her şekilde iş yaparsın da benim gibi ithalat ağırlıklı düşünüyorsan risk büyük

df said:

kadıköy gerekli şeyler'de baktım figürlere de çakmalar sanırım. figureart zero o kadar kötü değildir heralde internette daha güzel görünüyor. eğer gerçeklerse iyiki riske girmeyip pop almışım hep =)

Onlar ve Arkabahçe hep aliexpress'ten alıyorlar. Çakmalar ya da defolular oluyor. Orj Figuarts'lar zaten görsellerdekine yakın kalitede çıkıyorlar. İçinden manual bile çıkıyor nasıl kullanacağına yönelik asdfsd

http://4.bp.blogspot.com/-eQ1kmEXBeQw/UXUt221Eo0I/AAAAAAAAHWM/gMmXAihpxIE/s1600/Alster.jpg

Yani şöyle farklar vs. oluyor mesela, bu en çok satılan bootleg üründür. Soldaki bootleg, sağdaki orjinal.

ya da şu tip işte;

http://blog.mhtoyshop.com/s-h-figuarts-super-saiyan-vegeta-v-s-bootleg-datong-super-saiyan-vegeta/

Orjinal Figuarts Zero'lar fiyat performans olarak piyasadaki en iyi 4-5 üründen biri olabilir. O fiyatlara o kadar kaliteli PVC figür bulmak imkansıza yakın.

Normalde PVC figürlerde zaten detay sorunu olur. O yüzden ucuz olurlar. Figuarts'ın burada hilesi de işte bandai'nin bu seride hemen hemen sadece anime ürünleri yapıyor olmasından kaynaklanıyor. Aşırı detaya gerek yok, 2D çizimi direkt figüre zaten harika bir şekilde aktarabiliyorlar. Düşük işçilik, üst düzey kalite, harika fiyat

İran sineması gibi övdüm Figuarts'ı resmen asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada sitemde hiçbir zaman satılmayacak ama nereye koysam bilemedim asdfas

http://www.nerdist.com/2014/10/this-steampunk-lego-millennium-falcon-is-a-thing-of-beauty/

mest oldum sdafasd

edit: ayrıca şunlarda var

http://www.fbtb.net/2014/09/07/moc-madness-2014-steam-wars-returns-final-results-and-gallery/
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Cata iyi sattı, az getirip çok sattılar ve talep oldu hatta işte salaklar bu sefer de Pandaria'yı gereğinden fazla getirip patladılar.

Bu sefer getirtmeleri gerekiyordu öyle ya da böyle ama Aral da bir boklar dönüyor bilmiyorum.

Witcher'ı farklı bir firma aldı mesela, unuttum şimdi kimdi de oyun distribütörlükleri alacağız dediler. Belki firmalar kapışıyordur şuan vs. bilmiyorum da msela Witcher 3 CE başka bir firmadan gelecek.

onlarla da anlaşayım bi belki iyi fiyat çekerler asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Yok malesef asdf Getirtme imkanım var da gelecek ay falan da anca olur. Buddy Christ kumbara gelecek bu ay sorun çıkmazsa işte

http://www.kaptanpanda.com/U121,144,1-144-millenium-falcon-model-kit-finemolds.htm

Bu arada üstteki ürünü de ayırmıştım ama genel satışta, tazelerden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya esas ne diyeceğim bu işi bilen insanlar varken hazır.

Hayatımda aldığım en iyi doğumgünü hediyesi şuydu:

Bunu ben kırdım. Kırmam ayrı bir öküzlük, nasıl kırdığım bambaşka bir hikaye. Sonuç olarak kırdım.
Amazon'da 200 dolar diyor, zaten limited, fiyat normal. Ama ben bu camını falan tamir ettirebilir miyim onu merak ediyorum. Hani adam bildiğin globe yapacak, suyunu koyacak yemini koyacak.

Mümkün mü acaba böyle bir şey?

Sosyal ağlarda paylaş

Onu çok düşündüm ama artık WoW figürleri üretilmiyor. Headless Horseman vs. vardı bir distribütörün elinde işte hepsini çekmişler. 3 tane figür kalmış onlarda zaten TR de bile zar zor satan şeyler vs...

WoW figüründe sıkıntı var. Yani Çin de bulunuyor figürler ama yüksek oranda çakma, geri kalanı da kutusuz vs. oluyor orjinal olsa da asdfsd

Yani benim satmama pek uygun ürünler değil. Çin satışı yapmak istemiyorum sitede müşteriye biraz ihanet gibi geliyor.

Bunun dışında Raynor sayısına +3 koydum. Normalde 3 getirecektim ama talep olur sanırım asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

çine hiç girme abi. kadıköyde mağazada gördüm çakmaları büyük ihtimal aliexpress vs ürünü fln. portrait of pirates ürünü almadan önce gidip oradakini görsem ne kadar dandik der hiç almazdım heralde. şimdi evdekilerden sonra onları görünce çin malı çakma olduğunu baya bariz anlıyorum. bi kere karambole alsam bi siteden daha alışveriş yapmam =)
Sosyal ağlarda paylaş

öyle abi, fazla kötü oluyorlar çinler ama mesela senin aldığının çakmasını buluyor eleman atıyorum çin de, bakıyor 100TL'ye satılıyor. 400TL'ye satıyoruz diye almıyor, bir de bize kazıkçı muamelesi yapıyor. O tiplerden zaten gına geldi...

TF2 figürlerine sağlam indirim yaparım ilgilenirsen imam asdfasd, üçlü alırsan hatta maliyetine veririm.

Valvyn said:

böle başka 100-130 arası blizz figürü gelirse onlarıda alabilirim :D

Pek çıkmıyorlar artık, yani o fiyat aralığında nedense çıkarmayı bıraktılar. Halbuki çok iyi PVC figürleri vardı.

En son Kerrigan çıkardılar bir tane prem format, sideshow üretti o harika da fiyatı 1500TL civarıydı yanılmıyorsam asdfasd

Ben buldukça ama uygun fiyattan Blizz getirmeye çalışıyorum.

Bu ay eğer bir terslik çıkmazsa Diablo 3'teki Diablo'nun NECA figürü içinde alım gireceğim. Gerçi pek sevilmiyor bu Diablo ama olsun asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...