Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Flash (2014) - The CW

progamer

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

la o kadar dandirikmis ki o son sahne, hafizamdan silmisim.

sen soyleyince tekrar baktim.
hayir bi de sen adami got kadar dukkanda gorme, tanima vs..

buuuuullllshiiiiittt

bariz yalan ruzgari sahnesi o

Hangi adam ya, bende son sahnede bir çocuk çarpıyo bunlara anasının yanına gidiyo Oliver bu ikisine "ah benim de anam vardı bi vakit" diye içli içli bakarken bitiyo bölüm
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bölüm ilginç bir şekilde bitti.

İlk başta Zoom'un Jay Garrick'in Earth-1 versiyonu Hunter Zolomon olduğunu düşündüm. Fakat aşağıda yazana göre Zoom bizim baştan beri gördüğümüz Jay Garrickmiş.

http://variety.com/2016/tv/news/the-flash-zoom-jay-garrick-hunter-zolomon-identity-revealed-1201713314/

“For us, it could only happen because of what happened last season,” Kreisberg explains. “For Barry and the others, as much as they were stung by Wells/Thawne’s betrayal, he had been their mentor and friend and they all felt that vacuum when he was gone. Jay had been watching them and knew that so he was able to masterfully step into the role each of them needed. He became a friend and mentor to Barry. A love interest to the heartbroken Caitlin. He skillfully played them all.”

Bu durumda ölen kimdi? Zoom, Hunter Zolomon'u kandırıp bir süreliğine kendi yerine geçirmiş olabilir mi?

Bir sonraki bölüm 22 martta yayınlanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

1) cgi nasıl kötü diil? king shark cgi'ı dünya kötüsü... zaten hareket ederken mümkün olduğunca göstermiyorlar, boşuna değil :D leş gibi gözüküyor çünkü.

2) flash'ın her bölümü filler zaten. her bölüm yeni bir meta'yı pataklıyor, zoom konusu da ilerlerse ilerliyor azıcık veya hiç ilerlemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıdaki spoiler kafamı karıştırdı

Şimdi Zoom bu sezon Star Labsde takılan, Caitlyn'in aşkı Velocity 9 çocuğu Jay Garrick mi? Eğer oysa ölen kim? Eğer ölen yukarıdakiyse Zoom'un maskesinin altındaki kim? Earth 3 var mı ? NELER OLUYOR!?

Earth-1 deki Jay Garrick'e ne olduğunun anlatıldığı bölümü hatırlayamıyorum, öldü mü diyordu adını mı değiştirmişti? Neydi?

Allahını seven aydınlatsın.

Bir çizgi roman dizisinde bu kadar kafam karışınca kendimi çok aptal hissediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...