Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mil, puan biriktirten, kendini sevdiren kredi kartı

roket adam

Öne çıkan mesajlar

@roket

Ya 1 tl ye 1 mil geliyorsa her türlü kurtarır
Ama yazın harcamıştım şimdi fazla bişey yok masraf
Bir de ciro artsın diyf ailecek gecelim diye dusdum yıllık ücret coşuyor

Son olarak kampanya biletleri baya ucuz bu miles bir de bilet vergisi ödüyon aşırı bir harcaman yoksa pek kar getirmez gibi geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

abi hepsi birer pazarlama argümanı ya.

wings vardı bi kere bilet alamadım. oç ler haftasonu hizmet vermiyoruz diyip kapattılar konuyu. ille de sitesinden alıcan da , uçacağın ucuş 1 ay sonrasına olacak da (ucuz olsun diye), geçiniz abi.

en iyi kredi kartı ölü karttır
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

iptal ettirirken kartı " ama size 3000 mil hediye edelim, iptal etmeyin" diye geliyolar lol.

wings i tehdit edin arada sırada

Sunu bana Denizbank gecen sali yapti. Kartin borcunu odedim (₺1.200) sonra aradim iptal edin artik kullanmiyorum diye. Iste talebinizi aldik iptal birimimiz sizi ariycak dedi kadin. 2 gun sonra aradilar, size ₺30 bonus yukleyelim iptal etmeyin dediler. Hayir dedim 80 yukluyoruz o zaman bi dusunun dedi.

Kartlarin hepsinin ak
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Esh said:

iptal ettirirken kartı " ama size 3000 mil hediye edelim, iptal etmeyin" diye geliyolar lol.

Sunu bana Denizbank gecen sali yapti. Kartin borcunu odedim (₺1.200) sonra aradim iptal edin artik kullanmiyorum diye. Iste talebinizi aldik iptal birimimiz sizi ariycak dedi kadin. 2 gun sonra aradilar, size ₺30 bonus yukleyelim iptal etmeyin dediler. Hayir dedim 80 yukluyoruz o zaman bi dusunun dedi.

Kartlarin hepsinin ak

bonusu kullanıp sonra iptal ettirsene
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

Theridone said:

Esh said:

Kartlarin hepsinin ak

bonusu kullanıp sonra iptal ettirsene

la olm iptal ettirmeyin kartlarınızı sonra lks ye takılacak alamıcaksınız bi daha
Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

@roket

Ya 1 tl ye 1 mil geliyorsa her türlü kurtarır
Ama yazın harcamıştım şimdi fazla bişey yok masraf
Bir de ciro artsın diyf ailecek gecelim diye dusdum yıllık ücret coşuyor

Son olarak kampanya biletleri baya ucuz bu miles bir de bilet vergisi ödüyon aşırı bir harcaman yoksa pek kar getirmez gibi geliyor

Hah aynen aynen. Mesela bi amerika bileti bakıyorum 60 bin mil + 400 küsür dolar havaalanı vergisi. aynı şekilde avrupa biletlerinde de 300-400 lira vergi olabiliyor, o yüzden sadece iç hatlarda mantıklı kullanmak, diğer türlü gerçekten değmiyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Abiler biriken milleri bilet almak icin degil aldiginiz ekonomi bilwti business yapmak icin kullanin buda ufak bi tip olsun size

İç hatlar tek yön ekonomi bileti: 3750 mil
İç hatlar tek yön ekonomi - business upgrade: 6250 mil

Ki iç hatlarda upgrade yapıp ne yapıcan. Şöyle minimum 3-4 saat uçuş olması lazım ki business mantıklı olsun:

Dubai tek yön ekonomi - business upgrade: 17500 mil

Hiç gereği yok diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Esh said:

Kartlarin hepsinin ak

ne yapsın daha memnun etmek için seni arkadaş?

töbe töbe :|
Sosyal ağlarda paylaş

ya hizmet alıyorsan ücreti olması kadar doğal ne olabilir?

ücretsiz hizmet istemek de bitabi doğal haktır lakin, bunun için uygun şartlarda talepkar olmak gerekir, her çıkan karta/hizmete atlayıp, köküne kadar kullandıktan sonra, "yav bu masraf nereden çıktı!!" diye veryansın etmek, çirkefliktir...

ha şunun tartışması veya itirazı yapılabilir:

-alınan tutar fazladır, indirim yapılması istenir, veya vb.
-veya hizmet alırken, altı çizilerek ücretsiz denmesine rağmen, ücret alınıyordur
Sosyal ağlarda paylaş

maxi miles lar hayvan gibi aidatlı
kimse kimsenin de başına silah dalamıyor bu kartı alacaksın diye

ben sadece bir temennimi yazdım

2 uçak bileti alcam diye alışveriş manyağı olacak bir sürece girmek istemediğim içinde başvurmadım
yekün tutacak harcamalarım olursa düşünüyorum

---

he aidata girelim
2 tane oto fatura yaparsan hesap işletim ücreti almıycaz yazmış banka
bende haberim yoktu, verdim talimatları 2. 6 aylık dönem için almayım dedim, alıcaz dediler
kendileri kaybeder :) kredi kartlarını iptal etcem, aidatsız olanı var ona geçicez
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

ya hizmet alıyorsan ücreti olması kadar doğal ne olabilir?

ücretsiz hizmet istemek de bitabi doğal haktır lakin, bunun için uygun şartlarda talepkar olmak gerekir, her çıkan karta/hizmete atlayıp, köküne kadar kullandıktan sonra, "yav bu masraf nereden çıktı!!" diye veryansın etmek, çirkefliktir...

ha şunun tartışması veya itirazı yapılabilir:

-alınan tutar fazladır, indirim yapılması istenir, veya vb.
-veya hizmet alırken, altı çizilerek ücretsiz denmesine rağmen, ücret alınıyordur

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
başvurdum amex e ama kurtarmıyacak lan galiba
5bin mil veriyorlar 135 lira senelik aidat
şimdi zaten promosyondan alabiliyorsun biletleri ki
max 90'a kapatırsın önceden alsan
30 lira da vergi vercen aynı hesap

ama tutarsa ek kart çıakrtcam ailede orda harcasın o zaman birikebilir

bu bağlamda, kart ismi farkı olsa bile istediğimiz thymil hesabına bağlayabiliyor muyuz
hadi bunu yaptık diyelim farklı kredi kartılarını aynı thymile e bağlayabilir miyiz ultra çakallık yapıp

@deadwol
3750 mil bir bilet en az
bu kart ın sistemi mi farklı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...