Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Darkest Dungeon

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

said:

The combat is much more tactical and lethal - you will lose "people" often and, unlike with DD, you won't have the luxury of getting more cannon fodder from the Wagon.

said:

Graphics are a huge improvement, and i am a fan of both games. But Iratus does have the advantage with models / animations.

said:
Iratus has way better art direction, much nicer alchemy and magic system. I like the necromancer concept a lot. Amazing opportunity to punish the stupid humans. I predict Iratus will be a huge success overshadowing anything Darkest Dungeon was ever able to accomplish regards creating a Cult Following.

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/687/008/33c.png
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

İndirime girmiş aldım ben de bakalım nasılmış

Öncelikle....

Evet oyunda RNG var. Hatta ciddiiii RNG var. Ama RNG'nin etrafından dolanmanın yolu da var.

Şöyle diyeyim. Ultra tryhard oynayıp 16. denememde bloodmoon'da hiç bir adamımı kaybetmeden/dismisslemeden oyunu bitirdim.

Yani.. Her ne kadar "How quickly the tide turns!" moral bozucu olsa da "Many fall in the face of chaos, but not this one... Not today..." görünce mutlu olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Stygianda bitirdim sonunda.

Naçizane tavsiyeler:

- Yemek yememe trinketi OP. Çünkü hem inventory space açıyor, hem de hep feast bastırıyor. Hatta hem de giderken daha az veya hiç yiyecek almadığınızdan para da kazandırıyor. Aman yiyecek kalmadı diye runı bitirmek, yiyecek kalmış onu lootla değiştirene kadar devam ediyime dönüşüyor.

- Sadece Wealdın bossu (trinketleri) darkest dungeon için işe yaradı. Hatta trinket konusunda şanslıysanız max level bossları öldürmenize bile gerek yok. Ancestor trinketleri stressi coşturuyor diye onları bile götürmedim ben. 1 tane sniper ring, 1-2 tane +healingli trinket, düşerse müzik kutuları, recovery charm veya bleed-blight önleyen sarımsak/kristal. Bunlara artı düşen class trinketleri, bu kadar. Bir tane de scout taşı, rng eziyetini çok kırıyor normal runlarda.

- The Thing ve shamblerların cosmos belasını versin, bulaşmayın bile çünkü ödülleri tarrak gibi. Hoarder mı neydi inventory dolu olunca random gelen boss iyi para veriyor ve stunlocklanıyor falan.

- Bana kalsa en iyi class melee highwayman. İsabeti dodge dinlemiyor ve riposte bosslara karşı harikalar yaratıyor. Bir de houndmaster çok işime yaradı çünkü her pozisyonda iş görüyor, her pozisyona vurabiliyor, stress heal guard her haltı yapabiliyor, marklarken protection düşürüyor, beastlere karşı extra vuruyor, daha gider. Para ve relic höydür höydür yetiyor antiquarian almadım hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...

at the mountains of madness temasini resmi agizdan onayladilar mi? yani su teaserin ustune baska bir tema olmaz herhalde.

cok iyi secim. gelse de oynasak diyecegim de gelisine iyi voleyi vurur bunlar.

once ace arkadasimiz beta testini yapsin, sonra her bir halt nerflensin, ben oyle oynayayim sdfg.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...