Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Darkest Dungeon

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

grupta bulunan shieldbreaker ile konsept disinda alakasi var mi bilmiyorum (muhtemelen yoktur zira parayla gelenin sadece class olmasi lazim) secret room'u lootlayinca yilanlar cikti. arabistan'dan buraya takip etmisler.

scale mi ne bir consumable dusurdu iki adet. block veriyor. simdi bulamadim. dun tam ismini yazinca cikmisti. provision olarak alabiliyormusuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Easy de bile param bitiyor arkadaş. Dayak yiyorum. Gelen vuruyor giden vuruyor.

Netde bi bkaayım dedim, upgrade felan yapmayın, gidin sürekli yeni adam alın. diye öneri vardı lol. Oyun çok rng bazlı, kontrol çok yok, farm çok fazla.. Adamların seviyesini yükseltmek bile anlamsız diye şeyler okudum. Moralim bozuldu.

şöyle bir rehber buldum. İzlerken sıkıldım :(

https://www.youtube.com/watch?v=Ary7O3VQw_4
Sosyal ağlarda paylaş

abi radiant absürd derecede değiştiriyor herşeyi

district binaları 5kdan 1kya falan düşüyor, hiçbişey olmasa paranın bitmemesi lazım yani

hatta max level herolar tier2 dungeonlara da girebiliyorlar, level4lerin de tier1'lere girebiliyor olmaları gerek

densiz hp'si yüksek diye arbalesti en öne falan mı koyuyorsun napıyosun abi sen :p
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan 12k gibi bir gold var ama.. Garip.. Daha önce girip wipe yediğim yeri kolayca geçtim.

Birazda netden bakmaya çalışıyorum ama kasıntı olaylar varmış. Bir yerde sorun yaşayan birisine; "grupta şunlar şunlar olmalı, şunları yüksek olmalı" diye talimat yazmışlardı.

Oynayarak öğrenmeyi seven birisi için bu oyun kötü bir fikir mi? wikiye baka baka oyun oynamak istemem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Heh derken?

rehberler biraz göz korkutuyor :P. Wiki felan karıştırarak oynamayacaksam değermi anlamaya çalışıyorum. Yapacağım hatalar, kendi başıma çözmeye çalışmam ne kadar kötü olur?

Baktığım bir videoda, "move resist" den bahsediyordu mesela. Girdiği yerde buna ihtiyacı varmış, yoksa zor oluyormuş..

Zaten farm olayıda biraz göz korkutuyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyun kanser ediyor adamı. Bilmeden girersen haritaya, aynı grupla, aynı gruba karşı 50 kere savaşıp, 50 kere farklı sonuç alma ihtimalin var. Learning Curve çok kötü değil ama ilk kez karşılaştığın düşman wipe'a götürebiliyor.

Wiki her halükarda faydalı ama en fazla yapacağı, sana avantaj sağlayacak tip vermesi. O avantaj çok ivedi bir şekilde kaybolabiliyor, çünkü oyun kanser. Aldıktan sonra aynen senin gibi "Aa ne güzelmiş bu ya" deyip 50 saat aralıksız oynayıp stresten sildim, o zamandan bu zamana 20 saat daha oynayabilmişim toplamda.

Neticede bir kaç kritik noktada wiki bilgisi oldukça faydalı, çünkü oyunda hep büyük risk var. O büyük riski ister istemez alıyorsun ama karşılığında büyük kazanç yoksa, havanda su dövmüş oluyorsun. Bana sorarsan "öğrenme" oyunu aç bir tane, class'ların özelliklerini ve birbirleriyle sinerjilerini, farklı dungeon'lardaki düşman tiplerini (strength/weakness), kabaca curio'ları ve boss'ları şöyle bir gör. Öteki türlü çok üzerek öğretiyor oyun çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Risk istemiyorsan, al sana sağlam parti

Flagellant + Bounty Hunter/Highwayman + Occultist + Vestal

Öğrendiğin yerlerde extra para istiyorsan, occultist ya da vestal'i antiq ile değiştir.

Kolay oldugunu dusundugun yerlerde hizli gitmek istersen, 1 vestal tut, 3 bounty hunter koy, ya da 1 vestal 3 highwayman.

Doğru skillerle ilk parti inmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

wikiden bakmadan dvamlı curiolara yanlış şeyler yapıp bad habitler alırsın, onlar partiyi çok zayıflatır. bossların büyük abilityleri gene hazırlıksız yenince wipea götürebilir. yetiştirdiğin partilerin yokolunca en baştan tekrar yetiştirmek seni bayacak mı, o sorunun cevabı wikinin cevabı işte. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Single player oyunda sinir stress çekmem. Normalde tek kişilik oyunları zor veya üstü seviyede oynarım ama bunda yemedi. En temizi biraz daha takılmaya devam edeyim. Sıktığı yerde zorlamayayım.
Zaten kart oyunum var. Zorluk kısmına o ilaç.

cevap ve ipuçları için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...