Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ring of Royal Grandeur

maxrep

Öne çıkan mesajlar

Aket-Atum said:

Çantaları biriktirip açmanın tek tek açmaktan düşürmeye etki olarak herhangi bir farkı var mı? Varsa ne?

psikolojik faydası var. 2-3 kere run yapıp açıp hiçbirşey çıkmadığını görünce canın sıkılıyor. fakat toplaya toplaya çok run yaparsan "açınca neler neler çıkacak üff" psikolojisiyle gaza gelebiliyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yüzüğü Allah kahretsin, sırf bunun yüzünden HC demon hunterla T2 de takıldım kaldım. Marauder'i bozma şansım yok, o petler olmadan yaşama şansımı çok riske ederim. Aughild tamamlamadan da T3 olacak gibi değil.

Rahat 200-300 act 1 yaptım ama hala yok. Yani statlarını falan bile geçtim, istediği kadar rezil çıksın yeter ki çıksın.
Sosyal ağlarda paylaş

YGT said:

2938 bounty'de toplamda 4 RoRG dusurdum. Diger bir degisle, yaklasik her 750 bounty'de, 1 RoRG dusurmusum.

Bunu yazdiktan sonra, 1 bounty daha yapayim dedim. 1 RoRG daha dusurdum. Bu da ortalamayi yaklasik 500 bounty'de 1 RoRG'a dusurdu :). Saka gibi ama hala trifecta RoRG yok.

duzenleme: imla
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Abi o yeni patchle gelcek 5. passive slotu veren amulet bile daha iyi ya, hiç değilse über boss kesiyorsun falan.

Hellfire amulet için bir de 4. olarak diablo überi yapmışlar ama ptrde, ebesinin bir tarafı gibi. Diablo fightı zaten uzun normalde, bir de yanında bir değil iki tane daha boss geliyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...