Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

Apache; madem kesin oynucaksin o zmn bana, draven'a ve aegean'a icq dan ulas, yakin bir zamanda toplucanak bir oyun ceviririz.

Yanliz bi kac tane 5k ve 10k lik char i onceden yapmani oneririm. Oyundan once "du 2 dakka char yapcam" muhabbeti pekde hos olmuyor haliyle :-P
Birde hatirlatayim tek kural no drug[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

hmm...
O zaman soyle yapalim; bencede stimpack sakat bi olay gereksiz yere oyun dengesizlesiyor.No drug yerine no chemicals diyelim. Itirazi veya baska bir fikri olan ya simdi konussun yada sonsuza kadar sussun :-P
Healing isteyen skill alir, pack lerle fln halleder.

Bu arada slayerrr; wtf ne simdi? [hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

medic falan olmaz
oyunun yapısı itibariyle böyle kısa savaşlarda medic hiçbir halta yaramaz
stimpack kaldırmak bu yüzden saçma
bırakın isteyen alsın stimpack nasıl olsa çok puan yiyor[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl daha çok bozuyor ?
doctor kasarsan oyun ne kadar sürer en ufak bi fikrin var mı ?
instant kill in kralının çekildiği bi ortamda oynuyoruz napcan doctor u kim karakteri doctor a harcar ki yaparım ekstra bi sniper..[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

fallout oynamaya yeniden başladım..
bu sefer f2'de daha başarılıyım..
fot alıcam inşallah yakında, oynayalım bir ara.. ben de 3k+ damageler görmek istiyorum :)

bu arada hulk gibi bir karakter yaratıp gelene geçene yumrukla dalabilir miyiz?[hline]Crush=Ezen, Kıran değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yook ya kharon o 2mm ler pek bişi yapamamıştı hatırıyosan hani benim claw her round en az bi kişi indirmişti..
bu arada doctor işe yaramayo diyenler ölsün khaon biliyo blind yedim saolsun axe in mutiesi geçirdi.. sonra bi daha vuruldum gene blind yedim (çok hassas gözlerim de) o sırad amutie yoktu öldük :8.. ama yarıyo yani mutie yaşasaydı tekrar ayaktaydım..[hline]KoC
Sosyal ağlarda paylaş

2k lıklar harbi kral oluyo, tam gerilla savaşı havası alıyosunda haritalar pek müsait değil bence, mesela co-op game ler var gamespy da 2k lık charlar giriyo oyuna, yardımlaşarak bölümüne göre önüne çıkanları indirmeye çalışıyo ama acayip zevkli bir şey bi kişi dm oluyo düzinelerce kötü adamı/yaratığı/robotu yönetiyo diğerleride onları yoketmeye çalışıyo felam, aslında pvp şeklindede yapılır fakat yani iki tarafta dalınca kimse kestiremiyo nolcağını o yüzden taktik yapılamıyo[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...