Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

ehue dombiliye bak
ilk oyunda benim karakterlerden birinin dmg verememesine rağmen yani 3 karakterle yendik sonra makinem takılınca yeni oyunda siz yendiniz ama niye
lethe dibinizden bile %11 percent hit chance e sahipti karakterlerinin skillerinin olmaması nedeniyle

sam oyunda yoktu ama sam isimli mutantımla anısını yaşattım gerçi onunki gibi lame bi şekilde netten kopyalanmış template olmadığından bi işe yaramadı eheh..

neyse her şeye bi bahane bulunur da cidden böyle oldu + bi sonraki oyunda yicem hepinizi ehe

Yicemseni , lvl 32 Deathclaw[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle ufak hızlı oyunların atılabileceği bi harita yapmak lazım
20 oyunluk açarız çota çota oynarız cs gibi
ufak olur ama bol objeli olur, bi kaç değişik geliş yolu olur falan
yani taktikten ödün vermeden ufaltarak o junkyard mapleri gibi..[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane; hocam zaten oyle baya taktik maplerimiz var, buyuklu kucuklu kimil kimil fln... Baya cabuk fakat eglenceli oyunlarin oynanabilecegi dengeli haritalar mevcut.

meppeki yukle dedik anlatamadik sana :p,
[yalan]pekin icinde map olmayanlarda zararsiz dosyalar.
gercekten.[/yalan][signature][hline]The Clash Of Honor Calls To Stand When Others fall
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
arcane, 25 Kasım 2004 01:27 tarihinde demiş ki:
şöyle ufak hızlı oyunların atılabileceği bi harita yapmak lazım
20 oyunluk açarız çota çota oynarız cs gibi
ufak olur ama bol objeli olur, bi kaç değişik geliş yolu olur falan
yani taktikten ödün vermeden ufaltarak o junkyard mapleri gibi..

harita yapabilecegimiz program mevcutmu fallout :tactics de?[signature][hline]www.gamerbug.net
www.underground3.com
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kusura bakmayın uyuya kalmışım yeni kalktım :(
hala oynamak isteyen varsa oynayalım

ben tactics in editöründen hiçbişiy anlamadım valla ehe.[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi hadi öm'den yakaladın bu sefer, geleyim de sen yoksun icq'da bu sefer. hl2 daha çekici geliyor şu anda, fikrimi değiştirmeden ya buraya ip yaz ya da temasa geç.. :-p

öm olarak atmıyorum bunu çünkü millet görsün nasıl satıcı bir alan yetkilileri var hehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...