Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

buradakiler yalan
kurallar şöyle oldu :
no drugs
karakterler max 10k
bu kadar başka kural kullanmadık..

5 kişiye kadar çıkmıştı multi oyuncu sayısı :)
çok zevkli oldu
ancak ben adam gibi karakterle geldim bu sefer eheh[hline]Zed, 08 May 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
çift mesajı da özellikle attım, ilkinde anlamazsan ikincisinde anla diye
Sosyal ağlarda paylaş

roleplay, roleplay diye diye bana eziyet ettiğin o günleri mazide bırakmışsın bakıyorum.. :)

ayrıca sadece 10k'ya takılmanızda da gerek yoktu, ben gamespy'da oynarken her oyuna göre karakter hazırlamıştım, (10k drug'dan 0,5k no drug'a, 500k'dan 5k'ya kadar) kmse bana uymuyordu ben mecburen onlara uyuyordum :-p[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sizde fallout ruhu kalmamış.. :)

fallout'çu dedin mi zilyon tane karakteri zevkle hazırlayan kişi akla gelir. benim ekrandan taşıyor multi karakterlerin listesi.. :-p

10k çok dengeli ama değişik puanlarla da çok keyifli olabiliyor. deneseniz görürsünüz zaten..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

10k'lık zilyon tane zaten var, isim bulamıyorum artık bütün aksiyon filmlerini ve oyunlarını tükettim.. :-p

talip çıkarsa oynamaya buraya yazsın, yükleyeyim oyunu sonra buluşuruz icq mycq..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yine oyle toplanip oynasak super olur, draven islerinin yogunlugu sebebiyle bu siralar oynamiyor, dragonutopia da uni baglantisindaki proxy ayarini cozemedik.
geriye bi tek;
ben
aegean
sam
axedice kaliyor ki axedice lada sadece 1 kere oynayabilmistik ki ondada cengaver assaulterim in karsisina cikan aegean ve axedice in gatling gunli 2 tane robotu benim 5 dakikadan daha fazla yasamama izin vermemisti :)

Daha oynamak isteyen varsa icq imzada sonlara dogru bi yerde olcakti :D bos bi zmn belirler multinin kralini yapariz...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

ben fazla açmıyorum icq'yu, icq'da olmayabilirim ama online olabilirim o esnada. :) icq'da göremezseniz buradan bir özel mesaj atarsınız, hemen her zaman bir sayfayı açık tutuyorum forum için..

herkes 1.27 yamasını kullanıyor değil mi?[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

Evet herkeste 1.27 var. Eger usenmezsen bi kac guzel harita bulmustuk aegean la onceki msjlarimdan bi tanesinde linkleri vermistim, onlarida indirirsen super olur takiliriz baya. hep downtown hep downtown baydi artik :)

icqyu fazla kullanmaman buyuk handikap oldu ama olsun wasteland aski var icimizde kisme durduramaz :D[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

tamam onları da indiririm bir ara, dediğim gibi forum mesajından ulaşamazsanız zaten yokumdur net'te, atıveririsiniz bir mesaj hemen yardımınıza koşar Mutant Federation Special Forces.. 8-)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

ya aklıma getirdin kharon nası dehşetti o robot..
hazır karakter..
ama müthiş
avengerlı mutiem burst çekiyordu "no dmg" ehehe
allahtan sniperım aldı onu

draven ın sniper ı vardı süperdi
adam seni vuruyo sonra kayboluyor sneak falan süperdi[hline]Zed, 08 May 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız benim o robot 11k mıydı neydi. Tabi acemiyim daha o zamanlar, siz 10k bekli biraz yukarısı diyince 1k fazla bişey farkettirmez sanıp almıştım direk. Harbi sağlam koyuyordu o robot, Kharon'u çapraz ateşte kevgire çevirmiştim:-)

Sonra herkes gittikten sonra eşit şarlar altında Draven la 1e1 kapışmıştık, saolsun harcadı beni bi güzel. Yine yapalım bi akşam ben varım.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bokunu çıkartıp sadece sniper yapmak var ehueu :)
benim aklımdaydı ancak baktım 1 tane yetiyor yapmadım
ha bi de claw ile pusuya düşürmek süper zevkli

özellikle ctb de ehuehue kharon ve aegean hatırlamıştır :) eheheh (ham yapar..)[hline]Zed, 08 May 2003 22:30 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

heheh ben senin deathclaw i m2 li mutie le ham yapmistim 2 burst shot da :D hatirlamiom seni o yuzden hehehe tabi DC nin 800 gibi bi hp si vardi mutie disindakiler biraz kasiliyordu. :D

norak;
abi su dragon u yola getirinde toplucanak dalalim birbirimize 4vs4 gibi dehset oyunlar cevrilir oyle[super kafiyeye dikkat :)]

axedice; sende icqdan eklersen beni guzel olur ozel msj fln kasinti oluyor biraz oyun ayarlamak, haftada 1 kere oynarim tam oynarim diosan eyvallah da kesmiyor beni 1 kere :)[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

oynamaya talip olan varsa icq'ya buyursun, kharon'la ben varız şu an. ben 33k'yım kim kabloysa o host olsun..

come get some.. 8-)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

turn-based yapıyoruz ama bana hepsi uygun, amerikalıları real-time pataklıyordum..

ister paket ister eve teslim.. :-p[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

kharon'la biraz oynadık ama 10k'lık yeterli 'ılımlı' (benim düsturum burst ve dmg res'e abanılmamış) karakterim olmadığından biraz dengesiz bir oyunoldu. kendisine bu güzel vakit için teşekkür ediyorum yine de.. :)

hepinizi bekleriz efem..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...