Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

lethe;
O zmn icq dan bana ulasirsan kisa zamanda bi oyun ceviririz. Birde onceki msjlarimdan bi tanesinde yazdigim haritalari da indirirsen super olur...

Hatta bu aksam baya bi insan olcak galiba daha oynucak olan varsada ayni sekilde bana ulasirsa iyi olur bi saat belirleyip oynariz pasalar gibi...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

bir de dördüncü sayfada bazı haritalara link veriliş, onları da indirip aynı mesajda belirtilen yere koyabilirsen iyi olur..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bugün oynamak isterseniz buraya kabaca bir saat yazın, sürekli online olmadığım için gelip buraya bakıyorum.

ayrıca sizden ricam 5k'lık karakterler de yapmanız, 10k'lık karakterlerden daha zevkli oluyor çünkü browning, tonlarca ammo ve stimpack filan alınmıyor.. :) karakteri de daha hesaplı tasarlamak gerekiyor çok keyifli..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftadir sam le oynadigimiz oyunlardaki deneyimlerimize dayanarak char puan limit 10k degilde 5k olmasini kararlastirdik. 10k ya gore daha fazla cesitli char create seceneklerine sahip oldugu icin ve daha "hard" oyunlar gectigi icin bunda karar kildik. 10k charda yapin ama bundan sonraki oyunlarin %90 i 5k olarak gececektir bilginize...

kural yok denecek kadar az, no drug o kdr. stimpackde yasak olsun mu olmasin mi daha tam kesin degil ama bence olmamasi daha iyi oluyor tabi cogunluga uyulur. o ayri. heal isteyen doctor, first-aid fln yapsin isi ne?

Birde bu aksam oynamak isteyenler saat 22 ila 22:30 civari online olmalari iyi olur. uzun zamandir guzel bi oyun cevrilmedi bugun ceviririz artik. soyledigim saatler uymuyorsa uygun saatleri yazin ona gorede duzenlenebilir tabi...

Lethe, icq dan authorize request yolladim fakat sende bi icraat yok. Eger oynariz diorsan icq imzada sen ekleyiverirsin...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

stimpack hakkaten dengesiz
yüksek levelda cripple blind ve benzeri biçimlere sokuyorsun da 5k da dengesiz kaçabilir
5k da direk Draven ın muhteşem karakterinin aynısını yaparım
çılgındı valla ancak 10 k ya ezik kalıo o 5 k ya iyi gider
öss sonrası bende gelicem bomba gibin

ehe Sam ben sen yokken minigunlı mutant yapıp adını Sam koymuştum
sende gauss lu bi sniper yap adını Arcane koy :) beni anarsınız[hline]Speak to me now and the world will crumble
Open a door and the moon will fall
All of your life all your memories
Go to your dreams, forget it all
Sosyal ağlarda paylaş

Benim four horsemanlerim var death,famine,war,pestilence euheuh

stimpacklere uyuz oluyorum adami vurmusuz vs almost dead icabinda 2 dakkalik omru kalmis ultra stim yapiyor hooop wounded. e nerde kaldi tactics? [imho]

5k da dengesiz olabiliyor ama daha assagisida bayar gibi geliyor ama 10k ya oranlayinca daha stabil denebilir.

Donusunu bekliyoruz... oynucak adam yok su siralar boyle cok gozukuyor aslinda ama kimsenin kimseye saati uymuyor vs. bi garip durum soz konusu. :D[hline]The clash of honor calls to stand when others fall

[Bu mesaj KHaRoN tarafından 16 May 2003 20:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

stimpack kullanmak ta bi taktik
kapatmanın ancak şöyle mantığı olabilir :
not: stimpack i kapatmak fallout ruhunu öldürür o yüzden kapatmadan kısıtlanabilir nasıl mı ? :
normal stimpack tamamen serbest
gerekirse program veya başka türlü hede hödölerle puanı arttırılı
ultra super hede hödö stimpackler (yani kullandıktan bir süre sonra hasar verenler) kapatılabilir.çünkü combat kısa sürdüğünden uzun vadedeki zararlarını görmüosun.gerçi o zararlar insana ne kadar koyar o da tartışılır..
bence her türlü stimpack serbest olunca daha mantıklı oluyor[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Stimpackler guzel ama sinir seyler, sinir taraflari guzelliklerin fazla oldugu icin sevmiyorum. Kullanana bisey demiorum bende kullanirim zaten de mumkun oldugunca az :-P

Bu arada bugun normalde 22 22:30 gibi baslicak oyunlar bazi teknik aksakliklar yuzunden gece 1 e alindi oynucak olanlar takriben 1 saat sonra online olmalari siddetle tavsiye olunur.

su an kesin online olucaklar;
Kharon
axedice
aegean
ve buyuk ihtimalle sam[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece beni yenebilen çıkmadı, 2 karakterlik 4 kişi skirmish'te ilk oyunda 6 frag, sonrakinde 5 fragla last man standing oldum.. :)

stimpack, drug (trauma pack de drug sayılır) ve sırf laf olsun diye silah filan almayın çünkü puanlarınızı kısıtlıyor ve ben tek burst ile harcıyorum karakterlerinizi.. ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

uçucu arcane mode on :-p

hoca seni malkoçoğlu'nun yeni versiyonunda başrol verelim madem böyle eziyorsun benim mutie'leri filan, tramplenden zıplar çullanırsın üstlerine :lol:[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

evet 5k'lık 2 char oynuyoruz en son. versiyon 1.27 gerekli, gerekli link önceki sayfalarda vardı..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

gsa'ya gerek yok ip üzerinden oynuyoruz..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...