Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

accaksak ben acarım arkadas gunduz 80 gece 110 kablo var kurarız oynarız kapısırız ama once abim cdyi getirsin(bu arada bende kablo 64 ama en dusuk 80 verdı su ana kadar nasıl oldugunu anlamıs degilim genel download hızım 15 k arada 13 e duser bazı geceler 19k ile download yaparım )
Sosyal ağlarda paylaş

Saatlerimiz tutmuyor ki bea Drave

Neyse ben single i bitirip gazimi aldim artik kapiscaz baska yolu
yok! :D

Bu arada ben hep icq dayim asil ortalikta olmayan sensin bi gozuksen kurtulamiycaksin gazabimdan tabi :D [hline]KHaRoN
The clash of honor calls to stand when others fall

[Bu mesaj KHaRoN tarafından 23 Mart 2003 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaji gec gordum kusura bakma cevap i yolladim.

Bu arada hersey burdan olmaz beyler chat ortami gibi oynucak olanlar birbirlerini icq dan eklesin herkese gore uygun bi zaman belirleyip kapisalim.

Bu arada 10k lik karakterleriniz hazir olsun sonra tam oyuna girecekken "aaa dur bi 2 dakka char yapiim" muhabbeti olmasin :-P

kurallar daha once belirtilmisti sanirim tecrubelere gore uymayan bisey olursa degistiriveririz :D[hline]KHaRoN
Sosyal ağlarda paylaş

Yerin fln lafi olmaz zaten adam sıkıntısı cekiyoruz. Niyeti olanlar direk eklesinler burdaki herkesi icqlarina saat belirleyip oynariz.

Bu arada oynayabilmeniz icin 1.27 patchi gerekiyor.
Aha burdan veya buradan 1.27 patchini indirebilirsiniz.

Crack sorun olursa icq dan veya ozel mesajdan sorarsaniz yollayabilirim.[hline]KHaRoN
Sosyal ağlarda paylaş

Selam bugun Fallout tctyi kurdum.Patch ve crack olayinida hallettim(saol Kharon) ama ne yazikki oyuna giriş yapamiyorum sacma sapan bir hata veriyo hic bir sonuca varamadim ne demek istedine dair..Bu hata ile daha once karsilasmiş olan yada ne yapmam gerektigine dair bir bilgisi olan arkadaş varsa lutfen yardimci olsun hatayi yaziyorum simdi.Exe'yi calisitiriyorum ve bu hata cikiyor

C:devphoenixfontfont_manager.cpp(41)**fatal error*:failed creation of font :f Ardindan ok diyorum ve bide su cikiyor

Runtime error!

Program: C:falloutBOS.exe Abnormal program termination

Neyse bilen biri yardim ederse sufer olur ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe. Balli bir sniperin ne kadar tehlikeli olabilecegini gorduk arkadaslar :D her 10 atisimdan 9 u critical bu 9 crit in 5 i cripple di ehueuhe :D Yine bekleriz...

Soth patch yukledikten sonra cd deki crack olmaz. 1.27 icin olan no-cd crackini yuklemen lazim icq veya ozel mesajdan isteyene yollayabilirim demistim daha onceki mesajlarimda...[hline]KHaRoN
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
2 haftaya kadar hersey tam takir gidiyorduk sonra herkes baydi gerek adam sıkıntısı cektigimiz icin gerekse ayni harita ayni charlar fln oyun
eski cekiciligini kaybetti.
Oyunu daha zevkli kilabilmek icin yeni yeni haritalar
ve oynucak adama ihtiyac var "ben cok pis fallout oynarim yasatmam"
diyen varsa buyursun icq imzada uygun saatlerini yazsin kararlastirip
oynayalim ne kadar kalabalik olursak o kdr iyi.

Asagidaki haritalar benim aegean la test edip onayladigimiz eglendirme potansiyeli yuksek haritalar;
stalingrad
De_dust
Gas Station
stalingrad
De_dust
Gas Station
Bagdad Cafe

*.mis filelari tacticscoremissionsskirmishpaticik in icine atarsanız derli toplu olur.
haritalar kisiden kisiye farkli klasorlerde olunca sorun cıkabiliyor tecrubeyle sabittir.

Sizinde onereceginiz mod, harita vs, varsa yazin birlikte test edelim eglenelim.
Oynuyacak olanlar bana veya aegean a ulasirsa iyi olur.

[Bu mesaj KHaRoN tarafından 19 April 2003 01:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
amma adam toplanmış be, ben oynamayacağım diye cesaret mi buldunuz ne? :lol:

halen oynamak isteyen varsa ben de katılırım her zaman için ama *no big guns* delikanlı mutant'ı bozar, neden sıkıldığınız belli :) o kural kalkarsa varım, gerisi tamamdır..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...