Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Tactics Multi Re-Revisited

Draven

Öne çıkan mesajlar

bu akşamki partiye gelecek olan varmı?
@sam: şu reismleri link olarak atsana yaw.. 1 -2 -3 baktık sonra kasıntı geliyo ekran :D ztn alamamışsın gauss pistollu critical manyağımı. :D
195.174.203.223 şu an açık..

[Bu mesaj LethE tarafından 09 Kasım 2004 21:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@Dygrogrand

Hocam, bayramda ankaraya gelicem bi ihtimal. Eger oradaki tayfa heycanlanmazda baska bi yerlere gitmeye calismazlarsa cd leri ben sana veririm. Yarin aksam yola cikiyorum, ondan sonra orada haliyle internetim fln olmiycak, ona gore yarina kadar ben sana haber veririm.[signature][hline]The Clash Of Honor Calls To Stand When Others fall
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam paticik açılmıyordu bende, kaçırdım.. :) önümüzdeki bir hafta filan da istanbul'da olacağım, orada fırsatım olmaz oynamaya.. mermilerimin hasreti içinizi ısıtsın yokluğumda.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili çöl kardeşlerim.. hani nerdesiniz... harbi lewisim in ucunda örümcek ağları tutmaya başladı..
iblmiyorum .....bilemiyorum
bu fallout tayfası paslandda bi yerlerde gizlice antremanmı yaspıyo (same karşı)..
bu arad samcim... hani eyvallah mermilerini özlücez de bekle bomba char la gelicem.. kol bacak kalmıcak :D!!!
cumartesiye hazır olabilen varsa pm yad aburaya yazsın. ona göre güzeel bi bişiler yayarlasız.. kharon map pack ide isteyene yollarım (not: kharonun 3. cd bozuk. sevinmeyin oyunu verdi diye :D!!!) [şaka]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ilk ateş eidlene kadar ctb . ateş deildiği andan itibaren turn based olduğu için 56k ile hiçbi sorun cekmezsin..
şimdi istanbulda ankarada geiziye görüye ziyarete cıkmış arkadaşlra pmden yazatrsan (bence arcane e söyle o zaten alıcak axe den. sana verir..) temin edeiblirsin oyunu. hadi cmrts ye gorumek zure.
Sosyal ağlarda paylaş

sam saminay buluşmasında Axedice saolsun getirmiş oyunu

patchim zaten hazır 1.27 duruo
her an yükleyebilirim

şu an maç var sonrasında da uykum gelir garanti eheh
uykum gelmezse oynayalım bu gece :D[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane eğer işin yoksa bu aralar synthetic isimli arkadaşda oyunu arıyormuş. istanbullu kendisi.. sana ulaşmasını söyledim.. varsa onada veririmsin?. şöyle 5 e 5 10 a 10 tkaılalaım.. nası olur? :D .çöl kardeşimiz bonecrusher kıprıstan da bekleriz tabiki. çöl çöl dür 4 tarafı sulak da olsa :D
Sosyal ağlarda paylaş

avrupa yakasını bilmem de anadolu da joy vardır kadıköy de rexx in bi alt paralelindeki sokakta (bahariye cad. göre)
orada vardır kesin
telefonunu da verebilirim var mı diye sorarsın
olur da hiçbi yerde bulamazsan, ki bulursun.. o zaman ben sana cd ye çekerim boş cd karşılığında.ama bana yakın yere gelicen ki verebileyim :).[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...