Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

karamürselidelihamdi said:

Llama said:

yahu bence sorun sizde ben her gün bir kızla eşleşiyorum..
ya hafta da 1 eslesme geliyor fakat konusmuyorlar hacı.

abi merak uyandırın kendinizden
ben misal bazılarına hadi bira içek diyorum direk hiç selam demeden
ya da benimle evlensene çok güzelsin yahu diyorum

ya da ne yaptında tindere düştün diyorum derken sohbet gelişiyor

şu doğru ya,

"burda insanlar hep kot pantelon" diye lafa girip akşamına kütürdetmiş arkadaş var.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Sana bir sey vericem yazdım bakalım merak edecekler mi?

de abi de
80630 zamanı ben bütün kızlar

bana acil yüz kontur lazım bana yollarsan sana istediğin zaman istediğin yerde cay ismarlarım diye msj atardım

alakasız girin abi konuya tanımadığın kadın nihayetinde ne kaybın olcak
Sosyal ağlarda paylaş

Mrlee said:

abi instamessage diye bir program var
bütün kızlar kullanıyor
niye bunda telef oluyorsunuz
beğndiğinize direk mesaj gönderin

bu tip applerde durduk yere hiç tanımadığın birine sırf beğendiğinden dolayı ne yapıyosunuz ne ediyosunuz da hangi konudan mesaj gönderiyosunuz ben onu anlayamıyorum. nasıl oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

bu tip applerde durduk yere hiç tanımadığın birine sırf beğendiğinden dolayı ne yapıyosunuz ne ediyosunuz da hangi konudan mesaj gönderiyosunuz ben onu anlayamıyorum. nasıl oluyor

-Merhaba. Bu görücü usulü applerde falan yeniyim. O yüzden nasıl davranılır bilmem. Yada en azından nasıl giriş yapacağımı. Klasik mi girmeliyim yoksa bu işin bir adabı mı var hiç bilmiyorum. O yüzden direk olarak Merhaba diye girmek istiyorum. Merhaba...
Neyse yeter benden bahsettik. Birazda senden bahsedelim...

Bu şekilde götürdüm bütün konuşmalarımı. Tabi programları kullanma amacım tamamen sevişme odaklıydı. Ciddi hiç bir şey düşünmediğim için sıkıntım yoktu. Biri beni terslese bile sıkıntı olmuyordu yani. Ha bi ara gece çok sıkıldım matchlerle konuyu şu şekilde açmışlığım var:

-Selam. Çok uzatmak istemiyorum. Appi kullanma amacım tamamen yeni insanlarla sevişmek. Senin bu yöndeki düşüncelerini bilmiyorum ama bu şekilde değilse ne sen benim zamanımı al nede ben senin zamanını alim...
Sosyal ağlarda paylaş

kendinizi karşı taraf yerine koyun. birinin size selam demesine mi olumlu yaklaşırsınız. yoksa ya ben işte hiç sevmem böyle şeyleri de falan da filanda diye 4 satır yazı yazana mı ?

şahsen ben bu ne diyor ya uff slk şey der geçerim sdfs

sonuçta kullandığınız platform tinder. birbirini beğenip eşleşiyorsun. karşı tarafın seni unmatch yapacağı varsa zaten yapacak. en azından küçük düşmemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide profil bilgisi çok önemli bende bu yazıyor. çok havalı.

said:
kafa karışıklığı kötüdür, bazen çok kararlar almak, üstüne üstüne gitmek ve hayatı ısırmak istersin..ama engel, çengel, kolum kapıya takıldı, yırtıldı..

bir sabaha uyandığımda, mavi koltuk almak istiyor olabilirim.ertesi sabah siyah bir koltuk almak istiyor olabilirim.üçüncü kişilere söz düşmez, üçüncü günlere söz düşüyor ama.üçüncü sabaha uyandığımda aritmetik problemi gibi, hiç oturmak istemiyor olabilirim.venn şemasında gösteremeyebilirim, bu üç paragidigidimayı.çün kü ben de kesişen birşeyler yok, kafa karışıklığı iyidir, yaptıklarının sonuçlarını bir nedene bağlamazsın :/
kafa karışıklığı kötüdür, bazen çok kararlar almak, üstüne üstüne gitmek ve hayatı ısırmak istersin..ama engel, çengel, kolum kapıya takıldı, yırtıldı..

hatta hepsi sığmıyor o profil msjın yarım kalmış merak ettim sonu nasıl diye soran da çok oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...