Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:

Ya kerem kaç defa minyonla takıldın da insanları böyle suçluyorsun, minyon kadın gerçekten yatakta çok tatlı oluyor.Biraz da şirin bişeyse işveli cilveliyse değmeyin keyfime...

bazen uber minyonlara sırf beni komple içine nasıl alacak diye merak ediyorum diye yürüyorum. sonra güzel akıyor yani ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
şu tinderi arkadaşla kız bulunuomuş diye göstermelik denedik, gidip oturduk avm kahvesine kızın biri düştü hakikaten selam falan diye daha muhabbete başlarken teşkilatlı şekilde laptoptan kızın tinder resimlerini image search attık hemen linkedini facebooku falan düştü okulu işi gücü bütün bilgilerini geri ifşa edince kız korkup kaçtı şsakfsd
Sosyal ağlarda paylaş

mundar etmisler.
simdi o kiz arkadaslarina soyliyecek tinderdan biri benim herseyimi buldu diye. biri nette biyere yazacak, kartopu etkisiyle hic kiz kalmayacak tinderda 3 gun sonra. bir tek evlenmeye adam arayan kezbanlar kalacak
hadi gecmis olsun

tebrikler scorch. tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
SodomVsGomore said:

o sorun bende de var son 3 aydır. email attım adamlar sorunu biz çözemeyiz ama siz devam edin kullanmaya dediler.

Harbimi ya sdffds

DareJedi said:

Yanlis anlama ama o appden kaynakli degil senden kaynakli :) Bana daha dun match geldi yalniz fake cok dikkat etmek lazim.

abi bunu nasıl doğru anlayayım bir söylesene. neredesin bu arada 5 match aldığına güzel bir yerdesin :p

Llama said:

daha bugün 5 kişi ile eşleştim
manyak hatunlar gelmiş ya
nerde ise ortamda gördüğüm bütün kızlar tindere dolmuş

alfa adamın hali başka oluyor ya...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...