Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ahha sen 2 metre falandın dimi yanlış hatırlamıyorsam. zeus kolaylık versin.

@uh : bunların çok götü kalkmış abi. dediğim gibi tinder'dan facebuktan ordan burdan falan çok kovalayanları var. o nedenle o özgüveni kıvırıp geri tıkamak lazım. benle konuşurken öyle afralı tafralı sanki leydimsi ki watsapta falan. canlı karşıma geçen tipe bakıp 'puahahah' yapıp tükürmek lazım aslında sjdkfhkjs
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Red said:

Rerore said:

Red said:

ABİ

kimse görmedi çok şükür. bugun hiç yaşanmadı. benle sır olarak mezara gidecek sdfdsfds

kız 1 metre çıktı rıza baba

zaten merak ediyordum niye caddede göremiyoz bu tinderdaki fotolara benzeyen insanları

yok ama çok sinirlendim. hani instagramda onlarca fotoğrafı var. kızın yüzü bile fotoğraglardaki gibi değil yani o derece. nasıl bi fotojeniklik falansa artık sdfs. buluştuğum kızın o kız olduğuna inanamadım amk.hala inanamıyorum. kızı zaten arabayla falan alınca kendi de başarısına şaşırdı bi saçmaladı. bi de watsapta falan öyle bi konuşuyorki. kalkık götlü çirkin türk kızının başarılı bir yansıması. düşün yani ben ayıp olmasın diye 1 saat oturdum sonra kimseler görmesin diye kaçarak uzaklaştım. millet bunun peşinden koşturuyor sdfds. babam görse evlatlıktan reddederdi.

Bu da erkek kezbanca bi bakış açısı olmuş lan.

ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Kyra said:

şu tinder'dan tek bir kızla muhhabete girdim. o da doğum günümde bana geldi ama kapıdan girerken böyle ohh upuzun boylu kız geliyor diye sevinirken o upuzun boylu kızın aynı zamanda şişko olmasına yıkıldım.....

işin kötü yönüde kızın yüzü güzel , boyu uzun, ama neden şişkosun yahu ...

bir daha da tindera elimi sürmedim... son 10 yıldır hiç bir kız beni şekilsiz vucudun belli olmadığı fotolar ile kandırmamıştı.

Abi sen zaten bu kadar womanizer iken niye tinder dan deniosun ki? Sokakta yürürken beğendiğini alıp gidio olmanı bekliyoruz senden

ilk öpüştüğüm ve olaylara girdiğim kızı da icq'den bulmuştum. Ama yolda gördüğüm güzel kızlarla da yanlarına gidip içtenlikle iltifat ederek yoluma yürümeye de alışkınım.

Yani bütün bunların dışında zaten son bir kaç yıldır dönemin en tutkusu yüksek kızları ben daha onları farketmeden bile beni target altına alıp gelip kendi kendilerine büyük bir heyecanla güzelliklerini sunuyorlar...

Tinder'ı kullanma sebebim elimin altında eşsiz an yaşama olasılıklarını hiç bir bağım bile olmayacak insanlarla bağlayabilme potansiyeli olan süprizli bir aplikasyon olması.

RamsesII said:

Chick magnet Noyan.

Abi snn facebook listesini de gördüm ben Tinder'a ne gerek var...

Hiç tanımadığım ve beni tanımayan yani hakkımda hiç bir fikri olmayan kişilerle hakkımdaki önyargıların ağırlığı olmayan şeyler yaşamanın peşindeyim.

Birde türkiyeye bir haftalığına bile olsa uğramış yabancı kızları tinderda görmek güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

ekmek elden su gölden seksi makroya aldım reputation pointlerim sayesinde ama feeling kalitesi yüksek hazların peşindeyim. En yüksek leveldeki seks için biraz büyülü duygulara gereksinim var.

Açıkçasını söylemem gerekirse mana derinliği olmayan sekslerde birlikte olduğum insanlarla yaşadığım yüzeysellikten daha fazlasını canım çekiyor...

Çok fazla sevgi bağlarına sahip olduğunuz, sizi önemseyen ve hisseden birisiyle zaman limiti olmadan sevişmek , onunla uyumak ve onunla uyanmak çok güzel...

Onu çok özlüyorum bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...