Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

stormeagle said:

kozalak said:

abi benim telefon android.
gece hesabı sildim, facebook ayarlarından da uygulamayı kaldırdım. biraz vakit geçsin sıfırdan başlayacam bakalım.

Sıfırdan bir facebook adresi açıp o hesap ile login olduğunda düzeldiğini söyleyenler var. Denemek lazımda üşeniyorum.

peki düzeldikten sonra silip eskisiyle tekrar girebilirmiyiz yoksa sadece yenisinde mi düzelme oluyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süre eşleşme gelmemesi normal.

aylar önce aktif olan insanlar falan geliyor çünkü önümüze. bas geç yapınca dikkat edilmio da bi durup bakınca mesela kız en son 3 ay önce girmiş. o kızla ne ara meçleşcen

bi de erkek drumu ne acaba. aradıklarını erkek yapıp bi denemek lazım binlece herif vardır sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

said:

peki düzeldikten sonra silip eskisiyle tekrar girebilirmiyiz yoksa sadece yenisinde mi düzelme oluyor ?

Düzeleceğinden emin değilim zaten ama başarılı diyenler gördüm. Düzelirse eğer öyle devam et problem olmaz ki sonuçta. Sadece fake facebook hesabına 3-4 resim upload et gitsin. Resimleride tinder'a tanıttıktan sonra facebook'a gelip "bana özel" olarak ayarla kimse göremesin. Sonuçta tinder sadece yaş - resim v.b gibi bilgileri almak için fb kullanıyor.

ps. update gelmiş demişsiniz ben şimdi tablet ve tlf den eşleştirip like ederim belki düzelme olmuştur.
edit2: ios için herhangi bir güncelleme gözükmüyor. En son 17 temmuzda güncellenmiş.

Bakın güzelim çocuk 800 like basmış bir tane geri dönmemiş diye bunalıma girmiş ^^ Bunda da aynı problem var.
http://www.thestudentroom.co.uk/showthread.php?t=2619392

Editten ayrılamıyorum :) Tamam çocuğun resim rezaletmiş ama elbet biri yanlışlıkla da olsa geri dönüş yapardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

geçen hafta yüklemiştim dün girdim baktım 2 tane 0km 5-6 tanede 3 km içerisinde buldum beğendim bugun baktım 3 tanesi ile match olmuşuz ama anlamadıgım şey bu program kapalıyken beni nasıl match yaptılar benim resmim göründü mü hep kapalıyken program?

Hacı sen facebook u filan nasıl kullanıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...