Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vatan bilgisayar

ObuzHapsever

Öne çıkan mesajlar

çok faktör vardır bu işlerde. bi mağazada 1 tane varsa diğerinde 5 tane varsa uzakta olsa çok olan yerden yollar. elden almaya gelen adam için o mağazadakini bekletir fln.

zaten kargo firmaları ile tek fiyat anlaşması yapıyor büyük firmalar. gönderdiği her yerden aynı parayı veriyor. o yüzden diğer kriterler daha önceliklidir mesafeye göre.

1-3 iş günü dediği de kendisinin kargoya teslim etme süresidir. yani dağıtımda 1 gün geçer 2 gün geçer hesabını tutmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

daha iyi hizmet istemek "hak aramak" değildir zaten. burada da yanlışsam düzeltin ama "hak aramak" için ortada gasp edilmiş bir hak olması ve hakkı yenen (gasp edilen) kişinin hak ettiği şeyi elde etmek için uğraşıyor olması gerekir.

ben tüketicinin daha iyiyi hak ettiğini düşünüyorum TÜRKİYE genelinde. firmalar daha müşteri odaklı hizmet verebilecekken vermiyorlar. her alanda böyle. vatan bilgisayar ve/veya herhangi bir mağazanın da %100 müşteri odaklı ve müşteri için elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Sanalmarketim ve webdenal fena degil.

Ama vatan in alternatifi olacak online olmayan bir pc market henuz gormedim.

sadecenotebook.com dan ben şirkete felan 6 7 tane notebook aldım onlarda em ucuz hem guvenilir
ama dediğim gibi hemen lazımsa bir ürün veya vatanda 10 20 lira pahalıysa sadece 1000tl lik urun gidip vatandan alıyorum
distrübütör garantisi ot bok urasmamak adına
Sosyal ağlarda paylaş

Paket hasarlıymış ürün, mağazada satamazlar diye heralde. Elmasepetinde falan da oluyor öyle şeyler. Grey market da olabilir ama, nispeten dandik garantili gibi oluyor o zaman.

Valvyn said:

Vatanın indirimlerine baya laf edilmiş ama 1050-1070₺ arası değişen kartı indirimle 894₺ ye aldım

Anlık indirimle alınabildiği de söylendi zaten kaç kere, laf edilen şey sitenin en tepesinde 7/24 yer alan %30 indirim saçmalığı. Ürüne özel kampanya denk gelince güzel oluyor, arkadaşa 460 parasına 470 AMP almıştık bir kere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...