Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Bana gelmedi ben direk açtırdım ya 30 tl baydım.

Neyse şey sorucam.

Toybox diye bişi gelmiş ben quest de aldığım böyle ıvır zıvır şeyleri bankaya atmıştım. Oradan silsem toybox dan da silenecek mi?

Birde Warlords Deathwell diye bişi gelmiş tıklıyorum Requires Horde diyor. Bu mount nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Toy diye geçen şeylerin üstüne gelince zaten söylüyor. "bunu kullanmayı biliyorsun" tarzı bir yazı çıkıyor, çıkmıyorsa o yazı kullanıp toybox'a ekliyorsun. Bildiklerini direk silebilirsin.

2-3 ay önce bir etkinlik düzenlendi, bir adet horde için bir adet alliance için motor dizayn yarışması gibi bir şeydi. Bu sırada oylama yapıldı tüm oyuncular arasında horde kazandığı için horde motoru herkeze beleş geldi. Alliance motoru için 100k gold bayılman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bişi sorucam ben daha yeni 90 layıp bırakmıştım 1 ay önce. Item filan yok üstümde. Şimdi ek paket gelmeden neler yapabilirim? Questleri yaptım. 3 tane item verdi 515 level. birde pet verdi dönen bomba gibi bişi. Neler yapabilirim ek paket gelmeden önce? neler kalkıcak mesela onları yapabilelim. Itemlarım hepsi yeşil instance e filan giremem heralde bilmiyorum gerçi girebiliyormuyuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Giremezsin, geçici olarak gelen UBRS ilvl510 istiyor girmek için. Itemlarına göre girebileceğin raid finder var mı bak, turistik gezi olarak raidleri gez dandik epixleri topla gear kasmış olursun biraz. UBRSye girecek gearı biraz uğraşla toplarsın.

Eğer profession altların varsa onları 90la, yeni xpacte her karakterin quest alması lazım tradeskill training için. Bide daily cooldownları ve top tier skilleri ancak garrisonlardan öğrenebiliyorsun sanırım, o yüzden tradeskilli olan her karakteri bi lvl100 yapmak gerekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

kısa bi sorum olucak

şimdi benim hesapta en son catac vardı
panda yok
wod almak için panda + wod gerekiyo di mi?

eski hesabı açtırırken bi arkadastan gelicek RaF vs tarzı bişeyler var mıdır?
en ucuz nerden temin ederim gereken ek paketleri?

ty

panda gerekmiyor catac varsa otomatik tüm hesaplar pandaya yükseltildi.

yani sende sadece vanilla varsa ve 7 senedir oynamamış olsan da, bugün hesabını açarsan panda olarak açılacak hesabın.

biz mal gibi verdik parayı yani s.dçfsf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...