Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

beyler feral nasıl betada oynayan varsa?

Hem güzel hem değil, mangle felan uçmuş ana saldırı skill i shred olmuş pozisyon felanda gerektirmiyor. 40% dps artışı veren savage roar glpyh değişmiş 0 puanla basıp açılış yapamadığın için sürekli boşu boşuna basıp unutuyorum. Eski glyph stealth ken shredlersen 5 puanlık savage roar ile başlarsına dönmüş. Stealth de 100 olunca perk merk gelecek artık koşma hızında prowl takılabileceğiz o iyi. Ama şu stealth başlamak gerekliliği fazla hammallık getirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu normal alacaksanız aral ile uğraşmayın derim, adamlar geç gönderiyor kargo margo size ulaşana kadar zaten serverlar açılıyor millet akıyor ertesi gün şansınız varsa teslim alıyorsunuz. Millet mop a girmişken ben pet battle yapıyordum anca, şu işi 1-2 gün önce yollamayı bir beceremediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok hoşuma gitti beta be online bir zımbırtı ya da cep telefonu şeysi olsa garrison daki tipleri göreve göndersem heueah.

Eşya sistemi çok güzel olmuş, quest reward yeşil mesela, görevi bitiyorsunuz ekranda bir parıltı oluyor bir bakıyorsunuz gelen eşya epic olmuş :)

İlk zone a gitmeden önce portalın oralarda hikaye dönüyor size bütün warlordları tek tek tanıtıyorlar. Kamera zoomluyor tanıtırken ismi altın harflerle felan yazıyor, garrison binalarıda yapılınca aynen. Bayağı hoş bir görüntü veriyor. Tüm zoneların sonunda demolar var hikayeler fena değil, haritalarda opsiyonel questler bulunuyor. Tüm rare moblar ve bazı quest mobları paylaşımlı, dokunmanız yetiyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

exp cıktıgında 2 saat sıra bekler miyim peki? kastıktan sonra mı gelsem.

Her exp te böyle hazır bekliyorduk server açılsın girelim hemen kasıp max lvl.

Ama geçen mop ta serverlar açıldı belki 3 saat adam gibi ne quest yapabildik ne oynayabildik.

Ben uyudum arkadaş sabaha kadar uğraştı. Bende kızıp güzel bir uyku çektim sonra rahat rahat questlere başladım sabah guild de 1. 90 olmuştum.

Yani şu ilk gece dinlenin yada sabaha karşı 5-6 gibi falan girin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...