Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft Office iPad

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bedavasında sadece görüntüleyebiliyorsun, yoksa yıllık 150 dolar sanırım.

Bu adımın Microsoft için çok büyük bir paradigma değişimi olduğunun işareti olduğuna yönelik bir yazı okudum geçenlerde. Yani bilhassa kendi tabletlerini satarken casual/pro Office kullanıcısını hedef alıp, en temel argümanını "işte bunla her yerden Microsoft yazılımı kullanacak, Office dokümanlarınızı takip edeceksiniz" üzerine oturtan Microsoft'un iPad'e Office çıkarmasını skerim hardwaresini, surfacesini ben software firması olmaya geri dönüyorum şeklinde yorumlanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Office 365 ile kullaniliyor bu sadece sanirim. O var zaten bende. 4 yillik 100TL'ye almistim.

sende olmayan lisanslı yazılımların listesini yapsana bi ara, kısadır zaten sdfg

appstoredaki office ücretsiz falan değil, sadece doküman görüntüleyebiliyorsunuz. yıllık 150 tl istiyor edit için falan, değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
4 yillik 120₺ o ogrenciysen: http://office.microsoft.com/tr-tr/professional-academic/FX102918415.aspx

Zaten Office 365 varsa ucretsiz, ben indirdim ve kullanmaya basladim. iPad uzerinde korsan Microsoft Office kullanilmiyor, isin icin gerekiyorsa ya alacaksin, ya da iPad'de kullanmayacaksin. Ogrenciye ucuz zaten, calisan icin de gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...