Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasin's Creed V: Unity

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

Red said:

ps4'te full hd peç falan gelcek mi ? gelcekse alayım. ac2'den sonra bunu severim gibi geldiydi.

belli değil daha. Black Flag'e çıktığı gün 1080p patchlemişlerdi de bunda hiç öyle bir şey demediler.

bende ps4 e 1080p gelirse satin alicam ps4 e , peki black flag e hic bahsetmeden bi anda mi patch i getirdiler ?
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat oynadım geldim.

grafikler kötü değilmiş ya. Hani o screenshotlardaki kadar rahatsız etmedi oynarken. 1080p kadar net değil de. Koymadı yani 900p sdf

Feci pop in var harbiden ama. Dümdüz yolda koşarken ilerde insanların bi anda ortaya çıktığını görebiliyorsun, hatta bazen yanından geçerken kıyafetleri değişiyor.

Framerate sıkıntısı da var. Çok fazla aksiyon olan bi görevde düştü baya fps. Hani direk takılma olmadı da, rahatsız ediyor. PS4 yetememiş gibi, yada optimizaston kötü.

Grafikler genel olarak güzel ama, özellikle binaların içleri çok detaylı, suratlar da öyle. Eğer şunu ultrada kaldıracak bir PC'im olsa öyle oynamak isterdim de, olmadığından PS4 yine gidiyor yani.

Free run da yeni kontrol sistemi iyi olmuş ama animasyonlarda sıkıntı var. Daha doğrusu arada çok fantastik atlayışlar filan yapıyor Arno. Baya süzülüyor havada sdf

Combat'da o kadar değişik değil ya. Counter kill yok ama yine saldırmasını bekle, parry'le sora, sora vur vur vur, sora bi daa saldırsın şeklinde gidiyor. 3-4 kişi zorlamadı pek de daha oyunun başındayım tabii.

Hikaye de hoşuma gitti şimdilik. Bi ara hafiften Count of Monte Cristo'ya da bağladı. Yalnız harbi hekes ingiliz aksanıyla konuşuyor hiç Fransa'da geçiyormuş havası vermiyor, arada 2-3 Fransızca kelime söylemeseler.

Paris'e gelene kadar oynadım tabii daha. Patch'de de 1080p yokmuş harbi. Glitch filan oluyor ama hala arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...