Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unity of the Rings - Çizgi Hikaye

axedice

Öne çıkan mesajlar

Planescape de geçen çok keyifli bir çizgi hikaye. Bugün bunun yüzünden dersi kaçırdım :) Buyrun burdan yakın
edit : link[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 28 Aralık 2004 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

planescape'i hep duyarım ama oynatacak kimse bulamadım, okuyacak hikaye de..

bunu görünce "iyi ki oynamamışız" dedim, tam bir kaos ya ortam :-P

ha bir de yüzüğün serüven'i "yaw bu ring of protection +5 veya şu dagger of wounding'in bu satıcıda ne işi var ki dm/pc iyice saçmaladı" sorularına iyi bir cevap olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

planescape daha çok felsefi fantasik dünyadır. Cidden oyunun içinde orta çağ ve antik çağ felsefecilerinden (bakınız atom fikri bile demokritostan) ve bir çok mitolojiye gönderme yapılır. Kısacası kültürel frp diyebiliriz heheh.[signature][hline]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightstalker, 30 Aralık 2004 13:04 tarihinde demiş ki:orada sana planescapedeki kaosun bile, belli bir düzende olduğunu anlatamya çalışıyor.
Yoksa planescapedeki düzenin bile kaotik olduğunu mu anlatmaya çalışıyor? Bence bambaşka birşey anlatmaya çalışıyor ;)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...