Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ben gittigidiyor'dan aldım, 124TL'ye geliyor. Keyleri hemen attı ki bu iki gün önce oluyor. Direkt Redeem edip, indirdim de bekliyoruz hazır bakalım :D

Edit:

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/the-elder-scrolls-online-on-siparis-cd-key-107881319

Hatta halen almak isteyen varsa buradan gömebilir. Sanalsaray zaten benim daha öncede sürekli oyun aldığım adamdı. Gayet güvenilirler. İki tane aldık biz bu elemandan ESO ikisi de sorunsuz çıktı.

Onun dışında Playstore da 150TL, kendi sitesinden almaya kalkınca 160TL falan oluyor. Gerek yok yani fazla vermeye :D
Sosyal ağlarda paylaş

nerede yazıyor 3 gün 5 gün diye ben onu göremedim sadece erken girersin diyor benim hesaba bakınca

Pascha said:

2.2mb/s la indiriyorum, 4 saate bitmesi lazımdı hala 18% de 3 saat oldu nerdeyse

bug var bir anda langırtt diye fırlıyor bitiyor falan merak etme
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

Spiegel said:

Oo kotayı fena zorlar o o zaman en iyisi 30tl fazla verip kutulu almak alıcaksak. Teşekkürler cevap için.

superonline kullanıyorsan kotaya elleşmeyen bi 5 tl lik seçenekleri var turbo bilmemne diye 24 saat fln sürüyor.

yok malesef ttnet var bende. artik bakacagim duruma gore cok fark varsa gene downloadlu secenegi tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

nerede yazıyor 3 gün 5 gün diye ben onu göremedim sadece erken girersin diyor benim hesaba bakınca

Pascha said:

2.2mb/s la indiriyorum, 4 saate bitmesi lazımdı hala 18% de 3 saat oldu nerdeyse

bug var bir anda langırtt diye fırlıyor bitiyor falan merak etme

eet nitekim ole oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...