Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrent vb yerlerden dosya indirme hakkında

JestersTear

Öne çıkan mesajlar

Bu konuyu açmamdaki asıl amaç, VPNsiz herhangi bir maskeleme yöntemi kullanmadan piratebay vb. sitelerden download yapan kişilerin sayısını öğrenmek aslında.ANONİM bir şekilde. Eğer çok tehlikeliyse artık son değişen kanunlardan itibaren, bunun öneminin vurgulanması.

Post atarken neyi seçtiğinizi vurgulamanıza gerek yok, sadece konu hakkında fikriniz varsa beyan edebilirsiniz tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

private trackersa sorun yok. türkiyede public tracker olsa bile sorun olacdağını sanmıyorum. ülkenin iyi yanları da var lan bi silkim olmuyor. batıda eve uyarı geliyomuş hak ihlali cart curt diye.

bir de illa vpn anon falan diyosanız seedbox dah amantıklı torrent için.
Sosyal ağlarda paylaş

alman müzik endüstrisi tam 3. reich o yüzden. amerikan film endüstrisinden bile daha agresif olabilirler zira telif haklarını kendinde bulunmayan müzikleri bile youtube'a şikayet ediyorlar. o işi yapan adam kesin türktür, amcasının oğlunu stajyer yapıp önüne gelen videoyu şikayet etmekle görevlendirmiştir sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Son iki gündür torrent ağından hiçbir şey indiremiyorum. Trackerlara bağlanıyor, seed/leech var bol bol ve onlara da bağlı ama download sıfır.

Niye böyle bulamadım, aklıma gelen her şeyi kontrol ettim bi de...

VPN açınca düzeldi lan, engelleyebilirler mi p2p networkü sadece? https falan düzgün çalışıyor tüm siteler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...