Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

asucan.com kapanıyor, patron çıldırdı!

Joker

Öne çıkan mesajlar

Sorieno said:

Bu Tenga'nın döner başlıklısı nasıl?
Var mı aramızdan review yapacak biri?

ben inceleme yazmıştım al

Tenga Cup Double Hole erkekler için üretilmiş bir masturbasyon aracı. Ancak görüntüsü ve kullanımıyla klasik masturbasyon araçlarından farklı, modern bir çizgisi var.

Tenga cup double hole ürününü incelemek için elinize aldığınızda  koltuk altı roll-on veya deodorant olduğunu düşünebilirsiniz. Bir deodorant şişesinden biraz daha şişkin ve şık tasarımıyla banyo dolabında deodorantların yanında sırıtmayacaktır. Tabiki Tenga Cup Double Hole deodoranttan öte bir zevk aracı. İşin sırrı her iki taraftan açılan kapakların altında.

Alt ve üst kısımdaki kapakları açtığımızda bizi iki farklı hassasiyete sahip dokular karşılıyor. Bunlar Bitter Side ve Sweet Side olarak adlandırılıyor. Bitter Side penisinizi daha sıkı kavrayan bir yapıya sahip. Sweet Side ise daha yumuşak ve daha hızlı hareket olanağı sağlıyor. Ben ilk kullanımımda Sweet Side ile başladığım penetrasyonuma Bitter Side ile devam edip doruk noktasına ulaşmadan hemen önce tekrar Sweet Side'a dönerek boşalma süresini uzatma taktiğini uyguladım ve başarılı oldum. Tabiki iki taraf arasındaki tercih o günkü hassasiyetinize ve kişisel tercihlere göre değişebilir. Her iki tarafın aynı anda kullanılabilme özelliğide göz önüne alınırsa bu iki farklı Tenga Cup Double Hole erkekler için üretilmiş bir masturbasyon aracı. Ancak görüntüsü ve kullanımıyla klasik masturbasyon araçlarından farklı, modern bir çizgisi var.

Tenga Cup Double hole'un bir başka artısı ise içinde kayganlaştırıcı losyonuyla birlikte gelmesi. Hem sıkı hemde gevşek tarafta bulunan losyon kayganlaştırma işlevini tam kıvamında yerine getiriyor. Ne çok kuru ne çok kaygan. Dengeli bir sürtünme ortamı sağlıyor. İlk birkaç kullanım ve yıkandıktan sonra bu losyon işlevini yitiriyor ve harici olarak kayganlaştırıcı kullanmak gerekiyor. Kendi kayganlaştırıcı kremimle kullandığımda herhangi bir sorun yaşamadım.

Unutmadan ince düşünülmüş bir detaydan bahsedeyim. Sıkı ve gevşek her iki tarafın ucunda yumuşak bir tampon bölge bulunuyor. Bu tampon bölge giriş esnasında penisi birazdan yaşayacağı emilme etkisine hazırlayan bir geçiş aşaması olarak tasarlanmış. Bu tampon bölge sayesinde yumuşak bir geçiş sağlanıyor. İlk girişteki hissi artırdığını söyleyebilirim. Bu tampon bölge aynı zamanda içerdeki losyonun akmasını engelliyor.

Kendi deneyimim için söyleyebileceğim özellike Bitter Side'ın iyi bir antreman aracı olduğu. Penisi kavrayışı ve dokunun penisle bütünleşmesi dayanılması güç bir etki yaratıyor. Sweet Side ile de uzun orgazm süresi ve geç boşalma sağlanabiliyor.Kendinden Losyonu, ince düşünülmüş tampon bölgesi ve şık görünümünü hesaba katınca fiyatını sonuna kadar hakeden bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...