Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Normal Sigara

GONDARCENGIZ

Öne çıkan mesajlar

beyler %100 çalışıyor yeni yöntem.

alıyorsunuz bir paket arka arkaya hepsini içiyorsunuz. max 2-3 dakika arayla ama.

sonra böyle tiksintiniz geliyor. içersem lan bidaha bu ne diyorsunuz.

max 2 gün sonra alınca yine aynısı.

en fazla 1 hafta gider böyle sonra eşek değilseniz anlamsızlığını anlarsınız.

bir arkadaşım böyle sigarayı bıraktı!!
Sosyal ağlarda paylaş

Tek bir sigara dahi içiyorsanız tiryakisiniz kendinizi kandırmayın. Bıraktım diyen adam tek dal sigara dahi içmemeli çünkü onun adı bırakmak değil ara vermektir.
Kendimden biliyorum 7 ay içmeyip sonra o 1 taneyi içtim ve günde tekrar 1.5 pakete çıkmam 10 gün sürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

ya şimdi benim merak ettiğim ben 7 senedir falan içiyorum sigara yaş 25 ben bu noktan sonra bıraksam ilk sağlıklı halime dönebilecekmiyim ve ne kadarda dönücem o önemli

10 sene içtim, 1.5 senedir tek fırt çekmedim. Son derece sağlıklıyım.

Öyle 3 sene 7 sene falan bilmem ben, turp gibi hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

alkolün yanında tek tük götürülüyor bıraktıktan sonra. ama sonra bi gün bişey oluyor böyle. sevgilinden falan ayrılmak tadında mesela. skerler zaten alkolle içiyodum diyip paket alıyosun falan bi bakmışsın başlamışsın. o yüzden komple bırakmak en iyisi bence.

şey de olabiliyor, sırf alkolün yanında içiyorum ayağına yaz günü haftada 7 gün alkol almaya başlamıştım üniversitedeyken. fdasd

yoksa ben sigarayı bıraktıktan sonra çok uzun süre haftada 1-2 tane içerek götürdüm. bişi oldu başladım yine. bunu 2 periyot tekrarlayınca, puroymuş, karanfilliymiş ne varsa bırakma kararı aldım. en temizi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

monoscope said:

ya şimdi benim merak ettiğim ben 7 senedir falan içiyorum sigara yaş 25 ben bu noktan sonra bıraksam ilk sağlıklı halime dönebilecekmiyim ve ne kadarda dönücem o önemli

10 sene içtim, 1.5 senedir tek fırt çekmedim. Son derece sağlıklıyım.

Öyle 3 sene 7 sene falan bilmem ben, turp gibi hissediyorum.

Yanliz o is oyle olmasa gerek, hala iciyorum kendimi turp gibi hissediyorum mesela ben. Bana koymuyo o zaman sigara :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...