Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Bahar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Akuma no riddle

Supernatural ability filan diye bağlamaları benim de pek hoşuma gitmedi ama immortal hatun ve cyborg hatun beni daha çok rahatsız etmişti, onlara ne alaka ya niye böyle bi saçmalık ekleme ihtiyacı duydunuz ki demiştim. Haru yu yine konuya iyi kötü bağladılar ona pek itirazım yok.

Onun haricinde bölüm sonunda Tokaku nun kartı çıkarması filan bayağı hoşuma gitti ama.

Sosyal ağlarda paylaş

mahouka'da tatsuya sürtündüğü bütün karakterler stu-ness bulaştırmış

akuma no riddle, her hafta takip ettiğim ama geçen hafta ki bölümü hatırlayamadım ilk anime olabilr. son bölümlere doğru baya saçmaladı, son bölümde hayal kırılığıydı bence.

ShadowFury

hani sahne iyi olabilir zaten finale kadar tokaku vs haru göreceğimiz kesindi ama öyle bağlamaları da saçma olmuş. sebebi neydi ki? zaten kazanmışsın dsdsf, haru'nun birşeyler saklıyormuş gibi takınması falan. birşey bildiği yok. hani şu son sahnenin altından birşey çıkar, ne biliyim nio hormon salgılayıp, tokaku'ya haru'yu öldürtmeye çalışıyordur o şekilde bir türlü kurtabilir. bu şekilde çok saçma.

birşey çıkmazsa önümüzdeki bölümü tahmin edeyim. yarısına kadar dövüşürseler sonra haru mıymıy birşeyler söyler, tokaku öldüremez hadi gidelim burdan yavrum der, ordan nio haruya clandan anca cesedin çıkar der, bunlara saldırır ve gg olur. finalde teyzeyi ve hocayı keserler tamam sonra öpüşürler bitti gitti işte.

Sosyal ağlarda paylaş

ping pong 11

bu butterfly joe hikayesi felan orjinal hikayede yoktu,biraz
korkuyordum maçın gidişatını değiştirirler mi diye (smile bilerek yenilebilirdi falan) neyse ki öyle yapmamışlar, gayet dişediş kapıştılar. animede bazı kısımları mangadan daha iyi olmuş, o ilk sayı özellikle. bu blood tastes like iron kalıbını tam anlayamamıştım, smile'ın robotluğuna mı gönderme acaba diye, meğer tam tersiymiş. kong'a da sanırım fanbase'inden dolayı bi kıyak geçmişler endingde :D

özetle çok beğendim, süper seriydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...