Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aduketli kasko reklamı

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

hitap ettiği kitle belli. O hitap ettiği kitlenin bir ağzı var sonuçta. anasına, babasına, yakın çevresine bir şekilde duyuracak kasko olayını. Ya baba kasko yaptırdın mı, yaptıralım mı, bak kaza olur, şu olur bu olur diyecek. Yoksa "ulan adamın biri gelip tekme tokat arabama dalmasın iyisi mi ben kaskolatayım" diyecek hali yok adamın. Reklam dediğin ilgi çeken, kişiyi haberdar eden insanın aklına ürünün ismini, sloganını yerleştiren şeydir.

Şu reklam TV'de olsa izleyecek kitle çok sınırlı. Zira reklam çıktığında zapping yapıyorsun oturup izlemiyorsun genelde. Anca seni ilk anında yakalayan reklam varsa oturup izliyorsun veya başka iş yaparken yanda çalışan TV'den gözüne ilişiyor, duyuyorsun. Şu videoyu arkadaş, eş dost vasıtasıyla milyonlarca insan izledi. Elin gevuru da izledi hatta yurt dışında da reklam oldu kısacası.
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'un orta yerinde güpegündüz Ryu tarafından arabası parçalanan ve kaskosu olmadığ için zor durumda kalan B.A'ya bir darbe de Street Fighter’ın sevilen siması Blanka'dan geldi. Bir dönem Atari salonlarında sık sık rakip olarak karşılaştığı Ryu'ya tam destek verdiğini açıklayan Blanka, ''Şimdi orada tam olarak neler yaşandığını bilmiyorum ancak konuya biraz hakim olanlar bilir ki; bizler parçaladığı araba başına bonus alan insanlarız. O arkadaş da arabasına kasko yaptırsaymış hiç bunlar yaşanmazdı'' derken, vatandaşları sigorta konusunda daha hassas olmaya davet etti.

''Ekmeğimizin peşindeyiz...''

Antrenman yapmak için varil kırmaya gittiği Sanayi Mahallesi'nde basın mensuplarına gündemi yorumlayan Blanka, ''Bakın biz yapımız itibariyle araba gördüğümüz zaman parçalarız. Kimsenin malına mülküne karşı özel bir garezimiz yok ama biz de puanımızı oradan çıkarıyoruz. Ekmeğimizin peşindeyiz..'' diyerek ezeli rakibi ve ebedi dostu Ryu'ya arka çıktı.

Konuşması sırasında zaman zaman elektriklendiği gözlerden kaçmayan Blanka, ''Hah, buyrun. Bu da benim elimde olan bişi değil arkadaşım. Öyle dibime kadar gelireniz, basarım ben elektriği. Ryu olsa, o da çakar Aduket’i.'' dedi ve ekledi: ''Bu yüzden herkes kaskosunu, sigortasını yaptırsın, kafası rahat etsin. Anadolu Sigorta var misal, kaskoysa kıralını yapıyorlar. Mr. Bison gelse bişi olmaz...''

“Günah keçisi biz olduk…”

Oyun dünyasının sembol olmuş isimlerinden Blanka, Ryu'nun son hareketi ile birlikte kendilerine yöneltilen öfkeyi anlamsız bulduğunu da sözlerine eklerken, ''Yahu, şimdi beni kükretmesinler. Bizden önceki yıllarda Haggar'lar metro parçaladı, bunlar unutuldu tabi... Varsa yoksa Blanka suçlu olsun, Ryu suçlu olsun" ifadelerini kullandı.

zaytung
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

hitap ettiği kitle belli. O hitap ettiği kitlenin bir ağzı var sonuçta. anasına, babasına, yakın çevresine bir şekilde duyuracak kasko olayını. Ya baba kasko yaptırdın mı, yaptıralım mı, bak kaza olur, şu olur bu olur diyecek. Yoksa "ulan adamın biri gelip tekme tokat arabama dalmasın iyisi mi ben kaskolatayım" diyecek hali yok adamın. Reklam dediğin ilgi çeken, kişiyi haberdar eden insanın aklına ürünün ismini, sloganını yerleştiren şeydir.

Şu reklam TV'de olsa izleyecek kitle çok sınırlı. Zira reklam çıktığında zapping yapıyorsun oturup izlemiyorsun genelde. Anca seni ilk anında yakalayan reklam varsa oturup izliyorsun veya başka iş yaparken yanda çalışan TV'den gözüne ilişiyor, duyuyorsun. Şu videoyu arkadaş, eş dost vasıtasıyla milyonlarca insan izledi. Elin gevuru da izledi hatta yurt dışında da reklam oldu kısacası.

Günümüzün çocukları bu reklamdan bir şey anlayacaklar mı sence?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...