Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Bu kadar iyi yorumun ardından bu güvenlik zaafiyeti hiç iyi olmadı. Korktum GİS'ten şimdi :) Honda tabii en iyisi ama hem haftasonu hiç kurs açmıyor, hem de GİS bana alışverişlerim nedeniyle bedava geldi dediğim gibi.

Bakalım artık olmadı güvensiz hissedersem yarıda bırakırım, nasılsa bedava :p
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Çıldırıcam.

Sıcağı sıcağına yazıyorum. Hala geçmedi sinirim.

1 saat önce ışıklarda beklerken arkama, kicimin dibine bir servis minibüsü yerleşti. AEA diyor ya o beyaz balinalardan kaçının diye.

Adam kırmızı yanıyor kornaya basıyor, sonra geldi arkadan çat! Plaka çatladı, biraz kırıldı.

Indim ne yapıyorsun falan derken adam ışık falan diyip saçmaladi. Güvenlik falan geldi. Ulan pezevenk plaka falan umrumda değil zaten. Ama üste çıkma çabaları beni deli etti.

Yalandan arabadan inmeye falan çalıştı. Ben de kenara çektim bekliyorum afsbf

Neyse hadi git yoluna, ne halin varsa gör..

Plaka falan aklımda. Ama bişi olmaz zaten sanırım. Bir yaptırımı olsun çok isterdim ama dünkü minibüs kazası aklıma gelince salla gitsin moduna girdim, dengesizlik resmen..
Sosyal ağlarda paylaş

Çok geçmiş olsun :/

Alarm neyse de disk kilidi ve sakat bir yere park ediliyorsa (ve mümkünse) direğe mireğe bir şeye bağlamak şart. Disk kilidini de bir kaykayın falan üstüne koyup hiç edebiliyorlar ama direğe bağlıysa çelik teli kesmeye dekopajla falan girmeleri gerekir, o kadar cesurlarsa alarmlıyı da çalarlar bence.

Kameradan anlattıklarınıza göre ya kilitsiz motorları kolaçan edip buldukça götürmeye çıkmış bir ikili, ya da mahalleden/çevreden o motorun kilitsiz bırakıldığını bilen birileri.

İstanbul'da kamerasız yer kaldı mı lan, vay anasını. ATM kamerası, güzergahtaki dükkanların güvenlik kamerası falan? Çalınan motor polisin olsa ciğerini sökerler heriflerin de, sizin için de uğraşırlar inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Gecmis olsun, bende motoru taksime birakiyordum disk kilidiyle birlikte, bu olaylar cok sik olmaya basladi artik otoparka birakiyorum gelmem gerekirse. Sitede bile disk kilidiyle birakiyordum eskiden. Suan disk kilidi yok takayim bari. En azindan hirsizi bir nebzede olsa zaman kaybettirebilir disk kilidi. Kesin sonuc olmasada caydirici birsey. Birde benim motorda calismasada alarm lambasi yanip sonuyor. Belki oda caydirici olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Babalar yarın motoru alıyorum inşallah plakası falan çıkıyor.

Şimdi, branda ve disk kilidi aldım. Açık evin arkasında bir garaj var.
Ama açık garaj :/

Bir ara koc alianzın sadece hırsızlıga karsı sıgortası oldugunu duymustum, nedir bilen var mı?

Ayrıca daha pantlon almadım ne alim :p

çok teşkürler
Sosyal ağlarda paylaş

HGS yi okutabilen var mı?

17 uzak mesafe geçişi kesilmiş asdsdfsdg

200 küsür lira

arayınca ertesi gün geri yüklenecek dediler, sanırım kurtköy-çamlıca gişelerinin sorunlu olduğunu onlar da kabul ediyor artık. direkt muhtemelen o gişelerden yapılmıştır dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...