Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motor sevdalıları için v3.1

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

Ya 45 50 binleri motora vermek çok mu saçma ya. İnanılmaz çelişkilerde kaldım. 2013 mutlistradalara bakıyorum da yarsını kredi ile ödeyebilirim, saçmalıyo muyum acaba diye düşünüyorum :S

Buna sen ve içerisinde bulunduğun koşullar cevap verecek :).
Sosyal ağlarda paylaş

al abi o zaman
colugun cocugun riskini harcamadiktan sonra nolacak al gec
aktiftablet said:

Suark said:

evin araban var mi

ikisi de kira :D

öte yandan hayatta doğru dürüst tek zevkim motor, paramın yetmediğine zaten bakmıyorum ama paramın yettiği motorlarda "motora o para verilir mi" dedirtiyo işte
Sosyal ağlarda paylaş

Multi ve ktm1190 da hem yarış motoru gibi gaz tepkisi var, hem de 2 kişi rahat edebiliyosun. Hele multi de modlar arası ciddi fark var, gaz tepkisinde, spor mod uçuk, 3. viteste wheelie control devreye girdi ki köklememiştim gazı mesela, ktm de multi kadar olmasa da psikopat, ama modlar arası çok fazla fark etmiyor. Tiger1200 kullanmadım, onun da yenisi çok iyi diyolar ama uçuk fiyatlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bu tarz kararlar ithalat yapan firmaları etkiliyor bildiğim kadarıyla. Bireysel alışveriş yapanlar 18-20% gümrük vergisini verince iş bitiyor. Yanlışım varsa düzeltin.

Şu halde bile Alman siteden almakla buradan almak arası ciddi fark vardı, ek vergi iyice anlamsız olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...