Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardians of the Galaxy (2014)

progamer

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

Oo olm neler kaçırıyoruz ya yurtdışında değilken..

Bugün Transformers i izlemek için arkadaşla Londra BFI IMax te oturduk koltuklara, ışıklar söndü, sadece bir sinema çalışanını aydınlatacak şekilde bir projektör yandı ve adam:

"Normalde bu dakikalarda reklamlar ve çeşitli fragmanlar yayınlarız *yawn* (gülüşmeler) ancak bugün size özel bir sürprizimiz var: Marvel Guardians of Galaxy world exclusive first 17 minutes (cheers) Ancak bugün burada Marvel den bazı çok ciddi insanları konuk ediyoruz ellerindeki gece görüş ekipmanları ile telefon kullananları arayacaklar, şimdiden uyarıyoruz telefonlarınızı tamamen kapalı tutun"

İlk 17 dakikasını izledik filmin, böyle Marvel in görevlendirdiği takım elbiseli elemanlar geziyor sinemanın içinde gece görüş ekipmanıyla telefon kayıt cihazı kullanan var mı diye bakıyorlar falan. Değişik bir deneyimdi netekim.

ee güzel miydi bari
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

quixef said:

Oo olm neler kaçırıyoruz ya yurtdışında değilken..

Bugün Transformers i izlemek için arkadaşla Londra BFI IMax te oturduk koltuklara, ışıklar söndü, sadece bir sinema çalışanını aydınlatacak şekilde bir projektör yandı ve adam:

"Normalde bu dakikalarda reklamlar ve çeşitli fragmanlar yayınlarız *yawn* (gülüşmeler) ancak bugün size özel bir sürprizimiz var: Marvel Guardians of Galaxy world exclusive first 17 minutes (cheers) Ancak bugün burada Marvel den bazı çok ciddi insanları konuk ediyoruz ellerindeki gece görüş ekipmanları ile telefon kullananları arayacaklar, şimdiden uyarıyoruz telefonlarınızı tamamen kapalı tutun"

İlk 17 dakikasını izledik filmin, böyle Marvel in görevlendirdiği takım elbiseli elemanlar geziyor sinemanın içinde gece görüş ekipmanıyla telefon kayıt cihazı kullanan var mı diye bakıyorlar falan. Değişik bir deneyimdi netekim.

ee güzel miydi bari

Güzeldi ya ben sevdim. Groot, Rocket Raccoon 10 numara.

@Bıyık: Yav he he. Senin gibi olmadığım sürece sistemin beni getirdiği her nokta daha iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Güzeldi ama

Ya film güzel, onu bir kenara koyuyorum önce ama şu değişiklikleri niye yaptıklarını biri bana anlatsa süper olur:

- Nova Corps un Marvel in Green Lanternleri gibi bir oluşumdan pilotlara dönüştürülmesi

- Ronan ın Thanos a hizmet etmesi (Bildiğim bir story arch değil, belki vardır böyle bişi)

- Ronan ın resmen kötü olması (Conquest storyline inda Technovore mu ne dalgaysa onlar tarafından ele geçirildiğinde olmuş gibiydi ama onun haricinde neutral bir adam diye biliyorum)

vs vs böyle baya bişi var, GERGE & Cuce help!

Sosyal ağlarda paylaş

Gayet guzeldi. Sinemada surekli kahkahalar atildi, eglenildi. Hic goz yormadi,action sahneleri hic sikmadi. Herseyi kivaminda kullanmislar. Aklimda kalan Cok guzel sahneler vardi.
Yine sinemada ki en mal adam geldi benim arkama oturdu. Basta gereksiz yorumlardan benden bir ihtar aldi devaminda surekli koltugumu ayagiyla sallamasindan dolayi ikinci ihtari caktim. Filmin zevkini kacirdi.
En son gittigim filmde de yanima bir cocuk oturmustu. Surekli heyecanlanip ayagini salliyordu. (Hani boyle parmak ucuna basip, topugu hafif yere dokundurmadan bacagi yukari assagi, cisi gelmis gibi titretirler ya) Tum koltuk sirasini benden aldigi 3-5 ihtara ragmen film boyunca heycanlandikca salladi. Filmi biraktim acaba bu sahnede heycanlancak mi heycanlanmiycak mi? diye tahminde bulundum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada IMAX izledim. 3D'si güzel olmuş. Aksiyon sahneleri yormuyor. Ben çok beğendim. Öyle çizgi roman sevdalısı biri değilimdir. Orta malı olmuş karakterleri tanırım, bilirim okadar. Bilmediğim etmediğim bir evren bu. Karakterleri, ortamları, tasarımları falan çok beğendim. Sıkmadan izletti kendini. Devamını bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
En iyi Marvel filmiydi, direk en iyi Marvel filmiydi. Her acidan mukemmeldi. Tek bir sorunum var filmle:

Taneleer Tivan'in yanindaki calisan kizdan oyle bir yamuk yemesi mumkun degil. Bu adam gelecegi gorebiliyor ama, kendisi izin vermistir diyorum buna. Ama en azindan hissettirilmesi gerekiyordu oyleyse.

Bir de Starlord'un babasi oyle bilinmeyen bir irk degil, neden oyle dediler ki?

Bir de cok sevdim ben ama Cosmic Marvel bilmiyen biri ne kadar sever bilmiyorum, benim icin tum karakterler ve mekanlar tanidikti ve hepsi dogru uyarlanmisti.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

En iyi Marvel filmiydi, direk en iyi Marvel filmiydi. Her acidan mukemmeldi. Tek bir sorunum var filmle:

Taneleer Tivan'in yanindaki calisan kizdan oyle bir yamuk yemesi mumkun degil. Bu adam gelecegi gorebiliyor ama, kendisi izin vermistir diyorum buna. Ama en azindan hissettirilmesi gerekiyordu oyleyse.

Bir de Starlord'un babasi oyle bilinmeyen bir irk degil, neden oyle dediler ki?

Bir de cok sevdim ben ama Cosmic Marvel bilmiyen biri ne kadar sever bilmiyorum, benim icin tum karakterler ve mekanlar tanidikti ve hepsi dogru uyarlanmisti.

nova?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Nova

Nova'larin hepsi o kadar guclu degil, bir kismi sadece. Ama Nova Power'in birebir olmasi gerekmiyor, dedigim gibi, Nova Corps aslinda tam olarak da filmde gorundugu gibi bir uzay gemisi filosu. Birebir almiyor zaten MCU, kucuk degisiklikler yapiyor. Nova Corps da olmus.

Ayrica Skrull gorundu bir tane Collecter'in mekaninda, dikkatli bakin. Chitauri var diyorduk Skrull yerine, oyle degilmis.
Sosyal ağlarda paylaş

gittim mantık arayana kadar 9/10

ondan sonra neden mantık arıyorum lan dedim

uzayda nasıl donmuyor lan tshirtle diye düşündüm salak gibi

10/10 oldu

tişikkirlir marvel
tişikkirlir istinye park imax

ha bu arada comic fln hiç okumadım guardians of the galaxy'nin, gayet kör cahil gittim, köpek gibi eğlendim. belki lore manyakları darlanmıştır çünkü filmi direkt eğlenceli yapmaya çalışmışlar ve öyle de olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...