Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

güne güzel başlayın

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

6'da uyandım sokakta tinerciler sardı birinin abisinin köpeği varmış üstüme saldırttı zor kaçtım kaçarken nerdeyse araba çarpıyodu son anda durdum ama yine de sağ ayağımın üzerinden geçti hastaneye geldim ayağıma baksınlar diye 25'i geçtiğim için öğrenci olsam da bağkur yakını olarak sigortadan yararlanamıyormuşum bi yığın para ödedim aynı parayı ehliyet almak için vericektim o yüzden şu an ehliyet alamıyorum yani boşu boşuna sabah 6'da uyandım

resim için teşekkürler çok moralim düzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

çok pis severim bunu. kim bilmiyorum ama sevilecek biri olduğu kesin. ağzını yüzünü severim. 8 e 9 a

Bi aynanın karşısına geç kardeş. Dava için resim çek önce, sonra kendine bak. Barbaraya bak. Bi kendine bi barbaraya.

Tamam mı baktın mı? Şimdi eline ağız yüz falan çiz onunla eğlen.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

6'da uyandım sokakta tinerciler sardı birinin abisinin köpeği varmış üstüme saldırttı zor kaçtım kaçarken nerdeyse araba çarpıyodu son anda durdum ama yine de sağ ayağımın üzerinden geçti hastaneye geldim ayağıma baksınlar diye 25'i geçtiğim için öğrenci olsam da bağkur yakını olarak sigortadan yararlanamıyormuşum bi yığın para ödedim aynı parayı ehliyet almak için vericektim o yüzden şu an ehliyet alamıyorum yani boşu boşuna sabah 6'da uyandım

resim için teşekkürler çok moralim düzeldi

geçmiş olsun. şaka gibi bu ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...