Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Apple çok ilginçsin ya. İlle olayı GS BJK olayına getireceksin. GS ile ilgili haberlerin bir çoğu imzasız haberler okuyor. Yok şöyle olduğu duyuldu, böyle olduğu öğrenildi diye. Hani burda adam görüntüler var vs diyor. Zaten Fiko'nun kucağa alması biliniyor. Yani olmayacak şey değil bana kalırsa, ne kadar bu Baransu denen herife güvenmesem de.
Sosyal ağlarda paylaş

imzasız haber > baransu'nun haberi

abi ben işin geyiğindeyim, fikret başkan'ın yat resimleri çıktığında da söylemiştim. bana ne yani istediğini oturtsun kucagına alsın gezdirsin falan.

özel hayata karışmaya amma meraklı memleketiz. geçen aylarda da arena otopartkında sex muhabbeti dönüyordu. basın böyle goy goylara bayılıyor zaten.

he de geç bişey varsa çıkar ortaya.
o kaliteki bir programda, İnönü'nün son maçında (gençlerbirliği) polis olaylarını incelemişler, yok efendim kırmızı giyenler varmış provokatör gruplarmış, biri çıkıp ulan gerizekalı o maçta en az 10 bin kırmızı formalı beşiktaşlı var demiyor.

kendileri çalıp kendileri oynuyor. bırakın beyaz tv tier tartışma programlarını değerli zamanınıza yazık ya

edit : görüntüler var demişsin ya.

-Dolmabahçe camii görüntüleri
-Kabataş görüntüleri

de vardı hatırladın mı ? önümüzdeki cuma çıkıyordu hani
Sosyal ağlarda paylaş

Gece Hayatı Bitmiyor

Sabaha karşı saat 04.00'da gece kulübünden çıkan Oğuzhan Özyakup'un sürat yaparken lastik kapanlarının arasına girmesi sonucunda ölümden döndü. Aracının iki lastiği patlayan ve cantlarının ezilme derecesinde aracını süren Oğuzhan'ın güçlükle kurtulmasına taksiciler yardım ettiler.
Oğuzhan Özyakup sabaha karşı geç saatlerde iki ön lastiği patlamış vaziyette aracını Beylerbeyi'ne bırakarak kaçması dikkat çekti. Oğuzhan'ın aracı daha sonra kulüp yetkilileri tarafından çekildi.

Görgü şahitleri ise Oğuzhan Özyakup'un alkollü olup olmadığını anlayamadıklarını belirttiler…
VELİ VE JONES CİHANGİRDE

Bu arada siyah beyazlı kulübün genç oyuncularından Veli Kavlak'ın devre arasında Schalke'den tranfser edilen oyuncusu Jones'in önceki akşam geç saatlerde Cihangir'de gözükmesi bazı taraftarların tepkisine yol açtı.

Taraftarlar "Hala usanmadınız. Bu takım Süper Ligi ikinci bitirmeli" diyerek uyarıda bulunduğu belirtildi...

Sosyal ağlarda paylaş

İyice başladı medya olay yaratmaya

said:
Oguzhan Ozyakup ‏@Ozyakup 5m
Hakkımda çıkan haberi üzüntüyle okudum. Tamamen hayal ürünü olan bu tip haberlere itibar etmemenizi rica ediyorum..

Adam daha 3 gün önce açıklama yaptı artık sadece izin günlerinde gece dışarı çıkıyorum. 4 hafta kaldı, bu aralar kendime iyi bakıyorum artık hiç çıkmıyorum. Şampiyonlar ligine gitmemiz gerek vs. diye

Hadi bari Jones'un üzerinden falan haber yap. Kendi ağzından böyle bir açıklama yaptıktan sonra Oğuzhan'ı kullanma...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...