Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

Bazı basit kurallara(yönetimin değil, forumun koyduğu, misal başlığı ilgili bölüme açman gibi) uymaman ve sadece uçağa bindiğin için tüm havacılığı çözmüş gibi davranman beni rahatsız etse de, böyle bir WoT yazdıracak adamlar var evet.

Bakma biz de can sıkıntısından 3-5 yazıyoruz. Yoksa tadı yok yani, artık bişey öğrenmiyoruz şu forumdan. En önemli nokta bu, yani paylaşılan bişey yok.
Ben "aaaaa lan bak adam ne yazmış. Aaa bak lan ben bunu bilmiyodum" diyebiliyordum 10 sene önce o döneme göre birçok şey bilmeme rağmen ama, şuan resmen dubai çölü buralar.

Uğurlar olsun.

eksiden ne güzeldi,... oyun bölümü ve anime ile fark yaratıyor şu anda forum, en azından ben o yüzden buradayım birde can sıkıntısından
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

Rotweiler said:

Bazı basit kurallara(yönetimin değil, forumun koyduğu, misal başlığı ilgili bölüme açman gibi) uymaman ve sadece uçağa bindiğin için tüm havacılığı çözmüş gibi davranman beni rahatsız etse de, böyle bir WoT yazdıracak adamlar var evet.

Bakma biz de can sıkıntısından 3-5 yazıyoruz. Yoksa tadı yok yani, artık bişey öğrenmiyoruz şu forumdan. En önemli nokta bu, yani paylaşılan bişey yok.
Ben "aaaaa lan bak adam ne yazmış. Aaa bak lan ben bunu bilmiyodum" diyebiliyordum 10 sene önce o döneme göre birçok şey bilmeme rağmen ama, şuan resmen dubai çölü buralar.

Uğurlar olsun.

eksiden ne güzeldi,... oyun bölümü ve anime ile fark yaratıyor şu anda forum, en azından ben o yüzden buradayım birde can sıkıntısından

oyun bölümü şuan paticiğin en iğrenç yeri olabilir heralde.

"ben kırmızı rengini severim,kırmızı rengini sevmeyen zevksizdir, plebdir (bunlar da yabancı forumlardan öğrendikleri laflar)" şeklinde bir özeti var şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kim kimden hoşlanmıyor bunun chart ını çıkarsak ya?

Misal Black-ice Exodustan nefret ediyor, exodus kimden?

Çetin abi bakma sen bu yetolara. Yaşlısın diye uğraşıyorlar. Bak Denoya kimse bişey diyor mu, yaşı küçük kimse takmıyor bile.

Gel abi sen geri. Foruma renk katıyorsun. Keşke Ninja Noyan da gelse. Sequonun LSD geyiğine kalakaldık.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında herkese hak vermek lazım bu gibi durumlarda. sonuç olarak bir sürü insan burada boş vaktini geçirmek için bulunuyor. tarih din tartışanlar bile artık dalga geçmeden tartışamaz olmuş. bir sürü yeni üye geliyor ve amaçları hep insanlarla dalga geçmek.
futbol bile konuşamaz olduk artık. kimse karşıdakinin görüşüne saygı duymadan ağzına geleni söylüyor. hep kendi haklı durumda olmak istiyor. bir kerede ben haksızım diyen olmuyor. küfür değil ama hafif argo kelimeler kullanılıyor. bence hafifleri bile yasaklanmalı. eğerki moderasyon üstüne düşen görevi güzel bir şekilde yerine getirirse ve kurallar tekrar yazılırsa bence paticik çok güzel bi yer olur.

şaka lan şaka
sonuç olarak bazıları eşittir bazıları daha da eşittir
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

çetintaş noyan ve sequo'dan bile daha kötü bence.

hayır yani forumda hakaret etmediği kalmamış bir adamı çetin abi vs diye nasıl savunuyorsunuz lan sdfs

40 yaşına gelmş ergen gibi davranan biri.

sey de iyi ya, bikac kere banlenip bikac yeni nickle gelmis adamin ben gidiyom ya konusunda, banlenip banlenip yeni nickle gelenler var qqsu yapilmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...