Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Patinin ilk kurali.
Tum uyeler esittir. Ama bazi uyeler daha eşittir.

O uyeler istediklerine kufur hakaret ve asagilama yapmakta serbesttir. Sikayet olursa postlari silinir. Kiclarina saplak atilip baska bi bokta yapilmaz.

Sonracigima tekrar tekrar acc acip gelirler (bkz: xunn) kimse bisey yapmaz yine falan fıstık.

Tek savunmalari ise
-yhaa burasi sanal ortam niye ciddiye alip aliniyosun falandir.

He canim. O zaman bende senin anani saapiyim sende alinma diyesi geliyo insanin ama.

Bide postlarinda ne kadar silkerlerse anlayin ki irl de o kadar otmuyo kuslari. Orgazmlarini forumda yasiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

aynen asfkşjafs bıyık troll dü zaten döverek yollandı

Bıyık'ı pek tanımıyorum. Zira bu forumda gündem takip etmiyorum. Ama anladığım kadarıyla gündem müdavimlerinin zıt görüşlerine sahipti. Bundan dolayı mı troll deniyor, yoksa gerçekten öyle olduğundan mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

xunn da kral gibi adamlardan ya neyse

Ya işte kimsiye sen kral değilsin demiyor. Ben de kralım. Sor arkadaşlarıma, benim gibi kral, bilgili, mütevazi, komik v.s adam tanımamışlardır. Ama sorun şu, niye xunn ve xunn gibiler kral muamelesi görürken, sen, ben, öteki göremiyor.

"İşine gelmiyorsa git" diyen küçük kız çocuklarına da şunu söyleyeyim.

Çok istiyorsanız kaparsınız patiyi public'e, verirsiniz on, on beş kişiye özel şifre, almazsınız yeni üye, biriniz çalar diğeriniz oynarsınız.

Yoksa, genel bir forum sitesinde "beğenmiyorsan git" muhabbetti anca ilkokul çağlarında yapılır. Çünkü ozaman "git" dediğin adam da kalkar sana "sen beni beğenmiyorsan sen git" der.

Sidik yarışına gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

kermit mesela giderse tam gider ses seda çıkarmadan geri de dönmez
adam gibi

azıcık feyzalın kermitten

tam tersi bence

dasaaaam gibi forumun boku çıktı dedikten sonra ağzına gelen tüm küfürleri sarhoş kafa edip ağlana ağlana gider.

2 gün sonra da panpalarından birine "şu benim postları sil de dönem be, hadi gözünü sevdiğimin" diye yalaklana yalaklana gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...