Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

benim de bu forumdaki insanların yüzde 50'sini falan dövesim geliyor ama gitmiyorum bi yere.

ondan bundan nefret ederken, millete laf atarken zaman geçiyor eğleniyorum. böyle büyütmeye gerek yok.

Doğru... Olay bu... Dövme bölümü hariç.

Döverim ama zekamla döverim. B)-
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Black-ice said:

benim de bu forumdaki insanların yüzde 50'sini falan dövesim geliyor ama gitmiyorum bi yere.

ondan bundan nefret ederken, millete laf atarken zaman geçiyor eğleniyorum. böyle büyütmeye gerek yok.

forumun 70%inden dayak yicen icindir o asdf.

çıkışa bekliyorum.

ulan zaten kime saldırsam 5 dakka sonra feysbuktan msj geliyor tanımadığım adamlardan. nasıl bir paticik lobisi varsa anasını satayım herkes realdan arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Black-ice said:

Doğru... Olay bu... Dövme bölümü hariç.

Döverim ama zekamla döverim. B)-

evet mesela ben exodous'tan nefret ediyorum ama gitmiyor adam.
gitmiyor işte..

keşke gitse...

inb4 işte akp zihniyeti kendi gibi olmayanı dışlayan kovan insan zihniyeti
Sosyal ağlarda paylaş

e abi tamam da üstüne yüklenilen de kalkıp "lan enden böyle oluyor" diye bi sorgulasın kendini.. demek ki buradaki topluluğa uymuyor bazı şeyler hatta çirkin ifadelere denk gleiyor

yani ben burada çok örselendim.. "AHUHAUHSUAHUAHSUHA" diye suratıma gülündü sinire kestim hatta hatırlamaz ama "POSTOM NODON SOLONDO LON" diye nefrle bile kavga ettim.. bak tartışlma demiyorum bildiğin ergen ergen adama atarlandım

ama en nihayetinde "dur ulan bu iş böyle olmuyor" diyerek düşündüm bazı şeyleri değerlendirdim kafamda ve buradayım..

iğneyi çuvaldızı batırmayan kişi burada kendini geliştirme şansı da ulamz

burada yüzlerce kafada insan var elbet ucundan tutup kendini gleiştirecek bir şey bulabilir.. ya 10 yaşındaki çocuk ible ağzımı kırdığında "dur lan" sdiyorum kendime durum udeğerlendiriyorum

ama bunu kendim için yapıyorum, ha yanılıp yanılmadığımı tutumumun bana neler getirip neler götürdüğünü uzun vadede göreceğim

biraz şu konuda olgunlaşsın insanlar.. olgun olmayanlara karşı davranışlarında da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...