Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

aquila said:

Black-ice said:

benim de bu forumdaki insanların yüzde 50'sini falan dövesim geliyor ama gitmiyorum bi yere.

ondan bundan nefret ederken, millete laf atarken zaman geçiyor eğleniyorum. böyle büyütmeye gerek yok.

forumun 70%inden dayak yicen icindir o asdf.

çıkışa bekliyorum.

ulan zaten kime saldırsam 5 dakka sonra feysbuktan msj geliyor tanımadığım adamlardan. nasıl bir paticik lobisi varsa anasını satayım herkes realdan arkadaş.

ahah o ne lan uo'daki "ben falancanın arkadaşıyım kesme" muhabbeti gibi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Babacum, sana sonuna kadar katılıyorum. Dediğim gibi, benim bunlardan şikayetim yok. Hep dediğim gibi, bu forumun aykırı (kime neye göre aykırı o da tartışılır ya) insanlara ihtiyacı var. Ya bir sorun kendinize... Çok seslilik mi daha güzel yoksa herkesin aynı şeyi söylemesi mi?

Ne diyeyim daha bilemedim. Yine boşa kürek sallıyorum gibi geldi bir an.

İnsan olun lan.
Sosyal ağlarda paylaş

banlanma ve cezaların taraflı olduğu konusunda sonuna kadar haklı.forumun her bölümünde var.şikayet tuşu falan tam komedi yani ben 'ayı' dediğim için banlanıyorken bazı patilerin ettiği küfürler mod'lar tarafından editlenip üstüne pişkin pişkin 'böyle yazma bak şikayet geliyor' falan diye yazılıyor.yani forumda akp'nin adaleti gibi bir adalet var,kendilerinin eş,dost ceza almazken baklava çalana 30 sene hapis veriliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı basit kurallara(yönetimin değil, forumun koyduğu, misal başlığı ilgili bölüme açman gibi) uymaman ve sadece uçağa bindiğin için tüm havacılığı çözmüş gibi davranman beni rahatsız etse de, böyle bir WoT yazdıracak adamlar var evet.

Bakma biz de can sıkıntısından 3-5 yazıyoruz. Yoksa tadı yok yani, artık bişey öğrenmiyoruz şu forumdan. En önemli nokta bu, yani paylaşılan bişey yok.
Ben "aaaaa lan bak adam ne yazmış. Aaa bak lan ben bunu bilmiyodum" diyebiliyordum 10 sene önce o döneme göre birçok şey bilmeme rağmen ama, şuan resmen dubai çölü buralar.

Uğurlar olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

oha çetin abi.

fazla muhabbetim yok ama abi seninle, forumu bu kadar ciddiye alma. gocunmaya gerek yok yani, mutlaka herkes bi şekilde trolleniyor.

adaletsizliğe gelince bazıları eşittir bazıları daha da eşittir. bu yüzden herkesi olduğu gibi kabul etmek gerekli. patiyi - belkide - diğer forumlardan ayıran ve en güzel yanı bu.

son olarak da kollarımı açaydım gitme diyeydim. geri dönersen de daha ağır trollenirsin bilesin. zaaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...