Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

B-R En büyük eve online capital savaşı

UtkuOzilice

Öne çıkan mesajlar

KaRa_DaVuT said:

Aluriel said:

sisteme 900 domi sokulmayınca gayet güzel oynanabildiğini gördük en azından

lol

slowcat lerin drone ları yani hed de hic lag yapmadı hep cfc ninkiler. lol

bukadar olmaz la=)

neyse.

abi dominixler gelmeden önce niye patlamadı peki sistem ? kendin de söyledin node crash için getirdik domileri diye zaten.

yada şöyle diyeyim bugün niye getirmediler subcapleri? sistemi sikertmeye çalışmaya gerek yok çünkü sonuç belli ?

bu arada pl'i ben de sevmiyorum en az senin kadar emin ol
Sosyal ağlarda paylaş

bro benim PL den şahsi kuyruk acım var. Bide no offence, yok bende diyorum node crash e gitti mittens mallığına doymasın. goon ları sevmiyorum ben zaten. o ayrı da beni siz goon shouter olarak görüyorsunuz ona üzülüyorum hani.nese

Drea dim olmayınca bende triage carrier la girdim fleet e =D gözüm mete yi aradı herif gene bulur beni dd ler diye de yoktu

bir de kim kazanırsa kazansın en büyük zafer CCP nin. Twitch de en cok izlenen yayın oldu CCP Eve Online, dota yı falan solladı
Sosyal ağlarda paylaş

KaRa_DaVuT said:

bro benim PL den şahsi kuyruk acım var. Bide no offence.

Drea dim olmayınca bende triage carrier la girdim fleet e =D gözüm mete yi aradı herif gene bulur beni dd ler diye de yoktu

bir de kim kazanırsa kazansın en büyük zafer CCP nin. Twitch de en cok izlenen yayın oldu CCP Eve Online, dota yı falan solladı

asakai ile aynı güne denk gelmesine ne diyorsu peki?

mittani sends his regards vol 2 ?
Sosyal ağlarda paylaş

Manny:
"You know the feels of being the FC responsible for losing 60 titans doesn't feel so great. However we all were part of the greatest battle in gaming history today. Like never before has there been a conflict with the sheer scale of losses before. To be part of this has been a rollercoaster of fun and smith times. The scary & exciting thing is the contemplation of what more will die in this conflict before its over." said:

Helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

KaRa_DaVuT said:

aynen carrier / dread çikolata gibi oldu. sc bile bi nevi alınabilitesel eğer vaktin varsa anomaly farmlayabiliyorsan nullda.

bir de bi not, fw farmlayarak 1 ayda titan zorlanır alınır vakit varsa. ama işte o vakit. bende yok mesela

abi almak baska bişey hazır üretilmiş titan olucak alması baska bişi

60 titan kayıp komaz adamalra evet, savasın asıl hasarı işin PR tarafı sonucta. eheühüe nası kodualr pl'e eühehüe denicek olması. ama kac tane titan arkada pilot bekliyo olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...