Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

B-R En büyük eve online capital savaşı

UtkuOzilice

Öne çıkan mesajlar

jagd said:

CIA kuklası olmaları ,

bro ben de hic ölüp bitmem goon lara,

ama simdi bizim cevremizde mit de calısıp eve oynayan arkadas vardı biara, simdi yani no destination o zamanlar mit corp umuydu?

lol biraz abartı biraz paranoya bu senin dediğin

ki adam cia ajanı değildi, Sean Smith gerçek adı, yani Vile Rat State Foreign Affairs de calısan bir bilişim uzmanı gibi bisiydi, inan türkçesini söyleyemiyorum ama, alyapı uzmanı falan gibi bişi olması lazım.

CIA calısanı değil yani. Dış İşlerinde altyapı mühendisi vs vs gibi bişi olduğunu düşün.

Ha niye söylüyorum bunu amacım adamı savunmak değil, de bu tarz iddialar biraz abartı.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiparanoya olacak bi r şey yok guardian yazdı zaten http://www.theguardian.com/world/2013/dec/09/nsa-spies-online-games-world-warcraft-second-life NSA/CIA 'in oyunlara sızma girişimlerini .

Vile rata gelince , libyada öldürülenlerin cia ajanı olduğu sonradan açıklandı zaten , basılan yer CIA 'in gizli binalarından birisi ,bir diğer ajanıda öğretmen diye açıklamışlardı ilk önce :) . Bu arada snowden'de senin tabirinle bilişim uzmanı olarak çalışmıştı ona kalırsa almanya vb . ülkelerde haberin yok mu ? Bu devirde zaten en iyi yol elektronil ve bilişim.

Neyse konu fazla uzatmaya değecek bir şey değil

KaRa_DaVuT said:

lol biraz abartı biraz paranoya bu senin dediğin

ki adam cia ajanı değildi, Sean Smith gerçek adı, yani Vile Rat State Foreign Affairs de calısan bir bilişim uzmanı gibi bisiydi, inan türkçesini söyleyemiyorum ama, alyapı uzmanı falan gibi bişi olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...