Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

ahaha dat shammy. pwned olmuş tam.
ya işte assasinate öyle bişey ki tam kullancan ya daha kötüsü gelirse diosun.
yani elinde olmasa azureyi öldürsen oturur ağlardın ama işte rng tanrıları yanında olursa çok eğlenceli oyun aslında sdnjdg. demolisherları ufak boardu temizlemek için mi alıosun 2 tane var galiba?
Sosyal ağlarda paylaş

Demolisher tam bir anti hunter aggro kartı ya. 2şer 2şer gömçürüyo. Üstüne kendi vuruyo. Üstüne Hunter'ın o aptal durabilitysi bitmeyen silahına resmen taunt atıyo.

Gel gelelim hunter harici decklere karşı çok güvenilmez bi kart. Ben güvenmiyorum en azından:D
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

tunca said:

o zaman

madcat'e gelsin

http://www.youtube.com/watch?v=nO-VkYCFm74

tunca ilk oyunda
adam yeti icince
1 manaya dread corsair ardından si7 agent atıp yetiyi targetlasan bide silahla vursan yetiyi kart kaybetmeden alcaktın lan

doğrusu o oyun evet.

bi başka videosunda daha net bişi görmüştüm de unuttum şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

rank 5'e gelmiştim, rank 17'ye atmış. şöyle bi 12'ye falan zıplayaydım iyiydi.

17 olmasının bir anlamı yok, çünkü çöp ötesi kartlarla oynarken bile millet 17'ye geliyor bir şekilde zaten. belli aralıkları aşmak önemli benim gözlemime göre. 14'ün aşağısı, 8/9'un aşağısı ve 5'ten aşağısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

yani elinde olmasa azureyi öldürsen oturur ağlardın ama işte rng tanrıları yanında olursa çok eğlenceli oyun aslında sdnjdg. demolisherları ufak boardu temizlemek için mi alıosun 2 tane var galiba?

onların amacı olabildiğince etliye sütlüye girmeden(creaturea saldırıp canı gitmeden), işte freeze yese bile biraz hasar vermesi ve rakibe removal harcatmak veya damage emmek. böylece sonradan giren daha önemli 4lüklerin hayatta kalma şansını arttırıp healthimi yüksek seviyede tutması.

@bone, sabo: evet hızlı oyniyim diye hatalı oynamışım bi kaç yerde ben de sonradan gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

Madcat said:

onların amacı olabildiğince etliye sütlüye girmeden(creaturea saldırıp canı gitmeden), işte freeze yese bile biraz hasar vermesi ve rakibe removal harcatmak veya damage emmek. böylece sonradan giren daha önemli 4lüklerin hayatta kalma şansını arttırıp healthimi yüksek seviyede tutması.

@bone, sabo: evet hızlı oyniyim diye hatalı oynamışım bi kaç yerde ben de sonradan gördüm.

ya benim rogue ile oynarken en zorlandığım şey gadgetzan'ı ayakta tutmak, şuanda 1 tane var ikincisini craft edicem dust bulursam, gerçi daha craft etmem gereken bladefury ve si agent var ama onlarsız da eğleniyorum ben :D
şimdi karşı taraf removalları kullansın diye yeti 5-5 tiger azure drake falan atıyorum ki sonlara doğru gadgetzan show yapyım diye ama bir türlü emin olamıyorum gadgetzanı koyma zamanını :D 10 manada falan koymak lazım aslında rahat rahat takılabilelim diye. yoksa son mana ile koyarsan öbür turn adam bi şekilde kesince hiç bir işime yaramıyor en önemli kart :( =)
dün bi oyunda faceless manipulator ile 2 gadgetzan yaptım decki bitirdim bad mannerla kestim adamı acayip zevkliydi eahueahuae
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...