Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

lorewalker'ı koyuyorum çünkü karşımdakilerin ability sayısı her zaman benimkinden fazla oluyo.

crab'i koymama sebebim de murloc feda etmek istememem. 1 manayla 3/4 çakıyosun ama 1/1 murloc yedirebilirsen güzel o, aksi takdirde o kadar güzel diil.

ayrıca lorewalker ile mana tide totemler düşmanın dikkatini çekmede çok başarılı oluyo. adam onlarla uğraşırken patato murloclarının yanına bi warleader çekiyosun dağıtıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Rezil olmadan siliyim

Eneem bişi kaçırmışız :D MTG birinci olcak güya. püüüü... asdfasfasdf

Valla sırf hunterlar ve warlocklar yüzünden yeti gözden düştü. Control deckler tazdingoyu daha da bir önemsemeye başladı.

Tasdingoo ehi ehi ehi... (Oyundaki en güzel seslendirmelerden biri olabilir.)
Sosyal ağlarda paylaş

cho tamamen zarar.

2.turn murloc atmak yerine cho attiginda kendi temponu dusuruyosun.
eline gecen speller de early game de yine zarar. rush yapmak yerine spellere yonelsen oyun uzarsa kaybediceksin.

hadi hepsini gectim, cho attin, feral spiriti kullanamazsin. kullansan adama rusha karsi mukemmel kart vermis oluyosun.
hicbir anlam veremedim orda o choya.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Masticore said:

Rezil olmadan siliyim

Eneem bişi kaçırmışız :D MTG birinci olcak güya. püüüü... asdfasfasdf

Valla sırf hunterlar ve warlocklar yüzünden yeti gözden düştü. Control deckler tazdingoyu daha da bir önemsemeye başladı.

Tasdingoo ehi ehi ehi... (Oyundaki en güzel seslendirmelerden biri olabilir.)

cok fenaydı ya oglen yemek yemiştim bir agırlık çöktü kafamdan cho kartı kurdum hemde oyle böyle degil ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

cho tamamen zarar.

2.turn murloc atmak yerine cho attiginda kendi temponu dusuruyosun.
eline gecen speller de early game de yine zarar. rush yapmak yerine spellere yonelsen oyun uzarsa kaybediceksin.

hadi hepsini gectim, cho attin, feral spiriti kullanamazsin. kullansan adama rusha karsi mukemmel kart vermis oluyosun.
hicbir anlam veremedim orda o choya.

aynen sunu demek istiyorum
adamın kartlarını almanın sana bi yararı yok cunku atacak zamanın yok
2inci turnde 2 minion duse cegine cho atıyosun ama bi ise yaramıyo
retard magnet olur ancak
Sosyal ağlarda paylaş

7. tur geç esasında. zaten rush'lar 8'de en geç öldürmek üstüne kurulu. o yüzden nasıl işliyor bilmiyorum açıkçası. ha warrior'da işler, çünkü warrior armor up yapıyor bol bol ve 8. turn'de zaten ölmüyor. bunu 7'de inip 12-15 hp ile falan stabilite sağlıyordur diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...