Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

inyormaynd said:

Roqq said:

Bu oyunda yetenek işi. Trump sadece basic kartlarla rank 9 oldu.

NA'da oynayan tipleri buraya gelip marifet gibi yazmayın ya. Reynad da legend'a yükseldi bir kuruş harcamadan. Fakat EU'da yapmaya kalktı fail oldu. Kendileri bile söylüyorlar EU daha zor diye.

NA'da ki HS oyundan sayılmıyor yani ?
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

Oyun kaç aydır var bende şöyle başına oturup adam akıllı 4 saat oynayabilmişliğim bile yok focus'lanarak. Olay zaman meselesi

4 saat bile oynayamıyorsan neyine legend bekliyorsun? Yok streamerların isimlerini bilecek kadar vaktin varsa hangi 4 saat. Biraz tutarlılık lütfen. Yetenek kazanamasan bile alışkanlık gelecektir bir süre sonra.

Bide totemiç NA legendary olmak ne katacak sana? Madem NA bebe işi EU erkek işi, o zaman NAda başarılı olmanın ne gibi bir cazibesi var? Önemli olan EU başarısı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

EU'da rank 14'üm (bütün kartlar var.) ama nedense legendary rank gibi her maçım. NA'da tek kuruş harcamadan rank 15 oldum. keşke EU yerine NA da para harcasam kesin legendary rank olurdum.

ben 1 gunde 14 oldum murloc desteyle euda hicte para harcamadim.
murlock dediysem tam murlocta degil 2 eksigi var. 14 e gelene kadar 2 mac kaybettim ikiside laga girdim kendisine gelene kadar oyun adam paramparca etmisti zaten.
win bonusla yardira yardira atladim lvl.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

Millet hayvan gibi çıkarmış legend'ları. Dün turnuvaya gelenler görmüştür zaten. Hayvan gibi kasmışlar. Demek ki millet bizim gibi değil boş zamanı çok.

Öhöm..

İnyormaynd'ın palasında yamulmuyorsam 3 tane legendary vardı. Yamuluyor da olabilirim ama :D cairne vardı sylvanas vardı bi de Tirion vardı. Tam emin diilim ama. Sen de çaktırmadan bi ince kasmış olmayasın..

Dünkü turnuvada 4. olan oyuncunun sadece 1 tane legendarysi vardı (hogger) ve yarı finale kadar tek bir mağlubiyet dahi almadan ilerledi. Yarı finalde de yolo ragnaros'a kaybetmese finale çıkıyordu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...