Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Ben de open beta dolayısıyla gireyim artık dedim ama, böyle takır takır Arena yapanlar sürekli 4 lira 4 lira veriyor mu sahiden yoksa bir şekilde fazla fazla gold kazanma yöntemi mi var?

Benzer oyunlardaki gibi kart takası da olmadığına göre, ileride fazladan pack kazanmanın da etkisi olmayacak tüm kartlara sahip olunduğunda; atladığım bir nokta mı var?
Sosyal ağlarda paylaş

Sirat said:

sürekli 3-3 , 1-3, 4-3 gibi skorlar alıyorsan uğraşma zaten arena ile.

7. winden sonra (bence 6 da yeterli aslında) verdiğin kadar gold kazanıyorsun. bu şekilde chain arena yapabiliyorsun.

Ortalama bir oyuncu isen, 7-2 gibi bir skora ancak 3 Arena'da bir denk geleceğini düşünürsen, günde 4 Arena + ödülleri için 6$ vermen gerekiyor yani. Magic de dahil en pahalı dijital kart oyunu oluyor sanırım; diğer oyunların çoğunda takas da olduğunu düşünürsek.
Sosyal ağlarda paylaş

ersagun said:

günde 4 Arena + ödülleri için 6$ vermen gerekiyor yani.

Günde 4 arena nedir Allahınızı severseniz, dünyada son bir oyun var, o da heartstone mu?

Ortalama 3-4 galibiyet ile illa kapatıyorsun arenayı, 3te maç kaybettin desek 7 maç ortalama 1 arena için, ehh günlük 10 maçta illa ki ranked oynuyorsun. 40 maç günde, 10'ar dakikadan desek 400 dakika, 6küsür saat, harbi çoooook yanlış bir oyunu oynama planı yapıyorsunuz bu kadar süreniz var ise.

Günde 1-2 saat max oynanır bu oyun, yoksa zaten 1 ay sonra artık kusmaya başlarsınız HS görünce. Genede oynayacam diyorsanız, arena değil rank yükleneceksiniz. Günlük bir quest + 100 goldda rank maçlarından (3 galibiyet 10 gold, 6 saat oynayacaksan zaten 100 gold gelecek hertürlü) her gün 1 arenalık gold geliyor minimum. O arenayı da yaparsınız ki arada 9-10 galibiyet alınca 2 arenalık gold geliyor nerdeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane battle netim var, birinde nerdeyse 4 aydır oynuyorum. Tek kuruş vermedim, goldla hiç pack almadım, düzenli olarak gelen gold ile arena yapıyorum. 1100 gold, 3 legendaryim var. Hergün daily yapıyorum, hafta içleri 1, hafta sonları 2 arena yapıyorum geçinip gidiyorum.

Diğer hesaba open beta ile HS açtım, onda hiç arena yapmıyorum, düzenli daily yapıp gelen goldla pack alıyorum. 2 legendary oldu, hiç goldu yok, daily yapacak kadar ranked atıyorum.

Yani para vermek hiçbir durumda zorunlu değil, hatta bence oyunun sizin adınıza ömrünü ciddi olarak azaltır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...