Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Dreanor Mekanik Başvurular

micha

Öne çıkan mesajlar

24 Adet aktif görünün,Türk Guildi görünüyor. ( 25 Man)
http://www.wowprogress.com/?faction=&raids_week=&lang=tr&class=&spec=

Türk guildleri arasında bir kaç tanesi hariç kaç tanesi inanılmaz başarı elde edebilmiş. Catasrophe'da buna dahil bir önceki contentlere göre başarısında düşüş var. Daha önceki patchlerde çok daha iyi rank ile kapatmıştı.

Ayrıca biz daha bir taraflarımızı toplayalı 2 ay olmuş.Oyunun kolay olmasından bahsediyorsunuz ancak ben göremiyorum başarılı Türk guildi burada laf ebeliği yapıp clicker tank latecy tank diyen arkadaşlar nerede başarınıza hangi türk guildi ile attınız.

Eleştirmeden önce ben bunu yaptım diyebilecek var mı?
Bana 10 Man progress HC atmayın. 10 Man progress değildir. Bize göre Heroic Dungeon'dan farkı yok. Evet zor ama progress olarak ben görmüyorum.

Bu başarısızlığın ( Türklerin) en büyük nedeni ise Garrosh'da ne kadar kibir var ise Türk milleti'de öyle don değiştirir gibi guild değişiyorlar.

Wipe Inc Embrace Liberty vs. Twisting Nether'da hangisi bir üst boss kesmişse veya spot bulamamışsa ordan oraya oyuncu gidip geliyor. Takım ruhu bence bu değil.

Saygıları.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

insanların sana laf etmesi için neden türk guildinde oynamıs olması gerekli ben onu anlamadım. Türk guildi bnm için wowda başıma gelebilecek en boktan şey.

Çünkü keyif alamıyoruz. Finlandiya'lı neden sadece fince konuşan adam arıyor.
Biz milliyetçi yaklaşıyoruz ve daha samimi buluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Regelya'ya ÖM gitti mi bilmiyorum. Fakat

Gangren

Tartışmalar

Tartışmalarınız, oyun mekanikleri, taktikler, vb. oyuniçi kavramları kapsıyorsa sorun yok.

Ancak, "Ben pr0'yum, siz bi bok bilmiyorsunuz" tavrında ve uslubunu kullanan kimseye müsama gösterilmeyecektir.

WoW bölümüne yazan üyeleri hepimiz tanıyoruz, senelerdir dönen tartışmaları biliyoruz.

Yazdıklarınıza ve uslubunuza dikkat edin lütfen. Herkes oyunu az veya çok oynadı ve neyin, ne olduğunu biliyor.

Bölümden 1 ay uzak kalmak istemiyorsanız, Gönder tuşuna basmadan tekrar okumanızı öneririm smiling smiley

Bakarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:
Bize göre Heroic Dungeon'dan farkı yok.
Evet zor ama progress olarak ben görmüyorum.

yukarıda kurdugun denkleme göre hc dungeon size göre zor bir tecrübe. isabetli bir açıklama yapmışsın takdire şaaaaayan ;)

yani açık konuşucam senle nası dalga geçsem bilemedim

Şimdi ben türk guildinde oynamadıgım için sana birşey söylemem yasak anladığım kadarıyla .. Bunun sebebi senin milliyetçi olman.Benim kesinlikle Türk guildinde olmam lazım. Milliyetçi olduğun için senin performansını da eleştiremiyorum yine anladığım kadarıyla çünkü samimi bulmuy......gphkjm1lıjv4jvasıd ne diyosun arkadaş sen ne anlatıyorsun ya hahahahah yani sana ne denir bilemedim ki

"Bana 10 Man progress HC atmayın."

şunu diyen adama ne anlatılır ki yani. daha normalde cebelleşiyoken , "daha zor" olarak tabir ettigin 10man heroic başarısını bana atmayın gibi anlamsızlıklar abidesi bir açıklamaya ne gerek var.

yani 10man hc progress yapmadan , onu progress olarak görmüyorum diyen birine oturup ne anlatir , ne izah edersin ki.
Hayır bu kadar bilgisizken nasıl bu kadar fikrin oluyo ben onu da çözemedim ki.
Sosyal ağlarda paylaş

UI için beğenmeyen laf eden arkadaşlara iki link atacağım ve kıyaslayın. Sonrasında eleştirin.

http://openraid.org/main/news/102

Rogerbrown method raid leader. MM Hunter
Sco ile temas halinde ( Warrior Tank ve Kurucu )
Raidleri bu arkadaş genel olarak yönetiyor. Yukarıda verdiğim link ispat linki.

Method World #1 Garrosh Kill Video

http://www.youtube.com/watch?v=1jQYObKTIG8

Roger Brown'ın kullandığı UI bakınız. Kısaca oyunculuğun UI ile alakalı olmadığını ve ne kullanırken zevk alıyorsan o önemli olduğunu göreceksiniz.

Alınmadım, bilmenizi istedim teşekkürler.B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi roger mm degil hiç bir hunter mm degil, mm 2,5 senedir pve de oynanan bir spec degil. Argüman sunuyorsun bari cahilsen detaya girme de rezil etme kendini daha fazla.

Gerçekten kadar oyunculuktan uzaksın ve boş konuşuyorsun ki insanlar sanki senin ui'ndeki bindların fiziksel görünüşüne laf etmiş gibi kalkıp rogerbrownunkini kendininkine benzetip bakın diye ortaya sunuyorsun.

Bir kere adamın uisinin action bar dışında seninki ile hiç bir alakası yok. En önemlisi de ekranın ortasında gezen barlara clickledigi bir mouse cursor göremiyorum.

İsterse barları komple kapatır önemli olan burda klavye kullanmak çata pata saga sola clicklememek.

Ui konusunda hala utanmadan sıkılmadan birşeyler diyebiliyor olmanı cahil cesaretine bağlıyorum. Tek günde millet laf etti diye komple yeniden koyulan bindlar, clicklediklerini degiştirirken eskilerini de değiştirmen, mouse bindim var diye yalan söylemen ve takınılan "yoo ben yıllardır bu bindlarla oynarım" tavrı, bunun üzerine streamde hala çata pata clickliyor olman,

ve sonra da heralde yüzüne vuruldu diye bir videoda default action bar görüp sevinip mutlu olup gelip direkt olarak default ui ye karşı geri vites savunması yapman falan.

Priceless.
Klicke devam.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Narius said:

Olayı ui'ye sen çektin ki adamlar sadece clicker dediydiB)

Mouse bindleri atandığında gözükmüyor. En başta bunu açıklamaya çalışmıştım. Evet bind olmayan tuş Hands of Prot. bu konuda hakli olabilirler.

mouse bindları atadığında gözükmemesi senin uydurmuş olduğun bir yalan. Aynı bar üzerinde yarısı gözüküp yarısı gözükmüyor ise o tuş bindsızdır, uzatma konuyu istersen. Ya bardaki bindları komple kapatırsın, ya da komple açık olur. Yarısında bind gözüküyor yarısında gözükmüyor ise o gözükmeyen yarısı bindsızdır. Mouse bindlar tuşun üstünde gözükür.

Diyelim ki mouse bindlıydı da gözükmüyordu da senin dedigin gibi, neden ertesi gün alayını Shift e shift x shift c gibi detaylandırdın, mouse tuşları meme mi yaptı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela 7-8 tuşlarında mouse bind cast bar'a bakıcak olursan önceki ss'lerde. Hani şu dalga geçtiğin UI varya orda.
Holy Prism ve Avenger Shield'dea bind olduğu halde gözükmüyor.

Akşam raid var 20.00 gibi izlersin bi bakarsin. Nerede click basiyorsam da eleştir kardeşim hiç dert değil.
SC SX gibi tuşlara elim alışık arada Hands of Prot çakamıyorum.
Thok'da mesela hangi healer'a atacağım belli olmuyor Click atıyorum doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar cahilsin ki doğru hunterı bile tutturamamışsın, doğru speci tutturmanı beklemek sana haksızlık olurmuş. Kapasiten o kadar düşük ki oyunculuk seviyenin nerede olduğunu anlayamıyorum göremediğim için.

Al bu pottm, senin rogerbrown diye bahsettigin hunter, MM degil BM.

Aha bu da rogerbrown, bu da bm. Ne oynadığının önemi yok, mouse bindlarının da tuşların üzerinde nasıl göründüğünü gösterdim, bi daha yalan söylemeden önce nası bişi olduğunu bil hiç olmazsa.

Hangi healera atacağın belli degilse yaparsın bi mouseover macro bakarsın keyfine, ama işte seviyen belli mouseover falan hiç bir anlam ifade etmedi şuan sana biliyorum :)

Healer seçip sonra gidip bopa clicklemek fazlasıyla sersemletti, fazla takılmamam lazım seninle başım dönmeye başladı hava almaya çıkıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...